Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti ünneplitek az évfordulókat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ünneplitek az évfordulókat? Túlzásba viszem?

Figyelt kérdés

Eddigi párkapcsolataimban mindig megünnepeltük az együttléteink évfordulóit, sőt volt hogy a félévest is. Jelenlegi párommal most ünnepeltük az hogy 1 éve együtt vagyunk.Szerintem ez tán még a karácsonynál is fontosabb , oké hogy a szeretet ünnepe, de ez az egy nap csak a miénk , csak kettőnkről szól.Én megleptem pár dologgal. Ő nem készült semmivel. Direkt nem programmal készültem mert az az ő resortja volt általában , azt hittem most hogy alkalom is van előrukkol valamivel. Nem kell félreérteni nem vártam nagy dolgot, vagy drága ajándékot.Azt hittem kijön értem munkahelyemre , vagy elmegyünk sétálni egyet este, vagy kapok egy kis masszírt, vagy egy rózsát legalább hozzám vág, de nem így lett. Ő nem igazán ünnepli az ilyesmit , de csak az első évünk és ezek az apró dolgok nem valami baromi nagy ünneplések így sem és még pénzbe sem kerül, de én nagyon örültem volna nekik.Mikor oda adtam az ajándékait, először azt hittem hogy elfelejtette, de azt mondta, hogy ő még nem vette meg az enyémet. Másnap elmondtam neki, hogy ez engem bánt egy kicsit. Azt mondta, hogy táskát akart nekem venni -mert az enyém tönkrement, de megcsináltattam - de hogy látja, hogy megelőztem és azt mondta, hogy igazam van, abban amit itt is leírtam. Nekem nagyon fontos volt ez a nap és kicsit csalódott vagyok hogy neki ez annyira nem számít. Túlreagálom? Van okom aggódni, vagy ez így normális?

24/L 35/F



2012. júl. 26. 23:40
 1/10 anonim ***** válasza:

te vagy a lány?

ez a férfiakat fikarcnyit sem érdekli

hogy mikor? mióta? és de ugye örökké?

ez őket hidegen hagyja nem tehetnek róla, ők ilyenek

persze jönnek majd akik mondják de az én férjem így meg úgy és az én barátom ekkorát vett nekem a három hetes évfordulónkra...

de nekik ez teher

2012. júl. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én képviselem a női nemet. Az a baj hogy én eddig ilyennel nem találkoztam az előző 2 komoly kapcsolatom alkalmával , csak nála.
2012. júl. 26. 23:46
 3/10 anonim ***** válasza:
A férfiak nem szeretnek ilyesmivel foglalkozni. Én már annak is örülni fogok, ha párom nem felejti el az évfordulónkat. :D Arra már nem is számítok, hogy meglep valamivel, mert ő nem olyan. Szülinapi ajándékot is kb. egy hónap késéssel kaptam, egész egyszerűen csak azért, mert nem tudott mit kitalálni. :DDD 25N
2012. júl. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok, és nem igazán tartom számon a napokat. Úgy hiszem, hogy a szerelem állandó, folyamatos, és folyamatosan kell meglepni a párunkat apróságokkal, és nem egyszeri alkalmakkor. Ugyanaz, mint Valentin-nap alkalmával: a szerelem nem egy napig tart jelent egy évben, így képmutatónak érzem, ha a kedveskedés ilyen determinisztikus.
2012. júl. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És ha alkalomtól függetlenül sincsenek meglepetések"?
2012. júl. 27. 00:31
 6/10 A kérdező kommentje:
Jah most nem arról van szó hogy csak ilyenkor, én "útközben " is szoktam meglepni , ha látok valamit , vagy valami eszembe jut. Nem szoktam kifejezetten alkalmakra tartogatni semmit.
2012. júl. 27. 00:33
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekünk pont ma volt a 3 éves évfordulónk.

Felkeltünk, azt csináltuk, amit általában szoktunk.

Aztán feküdtünk az ágyon összebújva, ő meg azt mondta: "már 3 éve, mi?" :).

Na körülbelül ennyi volt.

Engem nem zavar, én is csak annyira foglalkozom a dologgal, hogy megjegyzem esetleg, hogy ma van, de ennyi.

Szerintem sokkal fontosabb, hogy a "hétköznapokon" odafigyeljünk egymásra.

Például sokszor meglep egy-egy csokival, vagy volt már, hogy cigarettát vett nekem, mikor éppen le voltam égve és én nem tudtam venni, vagy meghív fagyizni stb.

Inkább törődjünk egymással folyamatosan, apró dolgokkal, minthogy egy-egy napot kijelölve adjunk egymásnak "hatalmas", vagy értékes ajándékot, akkor csináljunk programot, és azt a pár jeles napot kivéve meg sz*rjunk egymásra.

L/25

2012. júl. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi nem ünneplünk évfordulót. Idén nyáron már a negyediket kellett volna. De azt se tudjuk, mikor is kéne pontosan ünnepelni, meg eleve egyikőnk sem az az ünneplős típus. Se a szülinapokból, se a névnapokból nem csinálunk túl nagy ügyet. Amúgy a páromnak ilyesmiket teher észben tartani. Engem meg egyszerűen nem hatnak meg. Ha kedveskedni akarok neki valamivel, akkor azt az év bármely napján megtehetem és meg is teszem. Nincs szükség hozzá külön alkalomra. 28/N
2012. júl. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A párod korában már a házassági évfordulókra szokás emlékezni... Nem lehet, hogy ez az oka? Mmint a korkülönbség?


20-22 éves srácoknál még nagy szám, hogy ennyi ideje együtt vannak valakivel, de egy bizonyos kor fölött ez már nem számít.


24/N

2012. júl. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

3,5 éve vagyunk együtt, nem tartottunk egy évfordulót sem.

sőt, kapaszkodj meg, karácsonyt sem, meg valentin napot sem.


nem ünneplünk semmilyen ünnepet, és nem azért, mert jehova tanúi, vagy más ilyesmi vallásúak lennénk.

mi úgy gondoljuk, hogy nem csak ünnepnapokon kell szeretni a másikat, nem csak évente háromszor kell apróságokkal kedveskedni.


nálunk minden nap ünnep, és nem az elanyagiasodott nyugati értelemben az.

2012. júl. 29. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!