Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Ötleteket létszíves!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ötleteket létszíves!

Figyelt kérdés
Van egy lány barátom aki egykor az egyik legjobb barátommal járt(1,4 év) és nagyon szinte már betegesen beleszeretett a fiúba. A fiú dobta 1,5 hónapja, én segítettem neki "lábra állni" aminek az lett a vége 1 hónapig együtt voltunk de végül abbahagytuk mert azt mondta nem szerelmes belém és nem akar kihasználni se mert annál többet érek neki. Én ezt (igaz nagy nehezen mert én útközbe beleszerettem) elfogadtam és megbeszéltük h legjobb barátok maradunk. Viszont ő most azzal az indokkal h amit a fiú hagyott maga után űr nem tudja betölteni elkezdett inni...ő állítja h soha nem rúg be épp csak becsiccsent, de másoktól hallom h ez nem egészen így van...és nem tudom mit tegyek,legszívesebben rábeszélném h a pia nem megoldás ilyen problémákra,de ha eddig szóba hoztam csak annyit mondott h " csak a nyáron csinálja és csak azért mert ez most kell és ha többször mondom akkor már csakazértis csinálni fogja mert tini és lázad" és nem tudom...mert néha tényleg jó egy kicsit inni,és ha ez neki öröm akkor nem akarom megfosztani tőle...de azt se akarom h innentől ha valami baj éri vagy ha csak boldog akar újra lenni egyből a piához nyúljon...szerintetek mit csináljak? hagyjam h igyon(elégé sűrűn).vagy próbáljam meg észhez téríteni?

2012. júl. 27. 06:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Hagyd, nincs annál rosszabb, mint amikor erőszakkal jót akarnak és nem hagyják az embert a saját útján. Csak végszükség esetén avatkozz közbe. Angyalok is így segítenek...
2012. júl. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szokták mondani, hogy nem az a legjobb barát, aki mindent elnéz neked, hanem az, aki akkor szid le, amikor nagy hülyeséget csinálsz. Próbáld észhez téríteni, de ha akaratoskodik, akkor hagyd, menjen a feje után (legfeljebb majd rájön akkor, ha emiatt nem lesztek barátok, hogy egy értékes embert veszített el a butasága miatt)!
2012. júl. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Amúgy szerintem inkább éreztesd vele, hogy ez neked nem tetszik, szerintem semmiképp ne hagyd rá teljesen. Inkább mutass példát, te ne igyál mikor ő igen.
2012. júl. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én 17 vagyok ő pedig 16. Ma reggel is mondtam neki h ez nem megoldás,de csak annyit mondott h ha cseszegetem attól még nem lesz jobb...és h így legalább 2 órára boldog tud lenni...
2012. júl. 27. 09:29
 5/5 anonim ***** válasza:
16 éves és már iszik?? Az elég agy baj. Szülei nincsenek?
2012. júl. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!