Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adnátok ötleteket, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok ötleteket, hogyan tudnám kiengesztelni a barátnőmet? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés

Szombaton egy kicsit ittasan érkeztem haza és eléggé megkívántam a barátnőmet de neki nem volt kedve szeretkezni, erre begurultam és ordítottam vele, hogy az én lakásomban az van amit én akarok és addig erőszakoskodtam míg megtörtént a szex, és a szex alatt is elég durván bántam szegénnyel.

Az egész hétvégét átsírta.


Már nagyon megbántam, de a pia hozta ki ezt belőlem.


2012. júl. 2. 18:54
1 2
 1/16 okoska31 ***** válasza:
100%

Hát apám, erre elég nehéz bármit is mondani.

Én a lány helyében elköltöznék.

Vagy megcsináljátok a 9 és fél hetet.


Remélem legalább a bocsánatkérésen már túl vagy.


Szerintem csak bizonyítani tudsz neki, mert a bizalmának innentől kb. annyi, rengeteget odafigyelve rá, kényeztetni, kedvében járni, és NEM INNI TÖBBET!

2012. júl. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Kvázi megerőszakoltad.

Gratulálok, büszke lehetsz magadra.

Ha még nem költözött el, akkor remélem ezután fogja megtenni.


De hogy a kérdésedre is válaszoljak: engedd el, jobbat érdemel egy ilyen állatnál, mint te.

2012. júl. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
mennyit kapott ilyené a celeb? Ja az pofozta is? Mindegy te nem vagy az, számolhatsz mimimum 10 évvel. Ott majd téged erőszakolnak farba.
2012. júl. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj bele, hogy neked, józanul kedved lenne egy sörtől, bortól bűzlő nővel szeretkezni? Ha az állatot hozza ki belőled a pia, ne igyál többet, most meg vezekelj, és bűnhődj.
2012. júl. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem akarom elengedni mert szeretem őt.
2012. júl. 2. 19:01
 6/16 anonim ***** válasza:
87%

Hat lehet tenyleg jobb lenne el engedned. De ha meg ott van, akkor borulj terdre es igerd meg neki egy nagy csokor virag mellet, hogy többet nem iszol (max.napi 1 sör). ES TENYLEG NE IGYAL!!!

Legyel vele nagyon kedves. Nem csak mostanaban, hanem ezentul mindig. Valoszinü hogy meg is undorodott töled.(En azt tennem.) Szoval ne akarj vele szexelni amig ö nem kezdemenyez. Mond el neki amit ide irtal: Hogy megbantad es gyülölöd ezert sajat magad. Es ha mar együtt elsz valakivel, nincs olyan hogy: enyem-tied, csak MIENK! Ezt is vesd az eszedbe!

Nagyon sokat kell meg "pitizned". Es többet ne igyal.

Sok sikert. Ha a csajod nem labtörlö, akarhogy szeret, nehez dolgod lesz.

2012. júl. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%

hiába ígéred meg neki, hogy nem iszol többet, hisz az ilyeneknek, mint te, mindig van ALKALOM, amiért épp kivételt tehetnek. elég kevés esély van rá, hogy megváltozol, ismerek ilyet, mint te.

szerintem nincs hová mennie a barátnődnek, különben már elköltözött volna.

2012. júl. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnéd, akkor nem tetted volna vele azt, amit tettél.
2012. júl. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó,egyet értek veled!!!
2012. júl. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
93%
hóje állat én tuti dobnálak alkesz undoritóvagy segitsen a fene
2012. júl. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!