Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy fiú állítólag szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú állítólag szerelmes egy lányba, akkor Facebook-on nem kéne más lányok képeit like-olgatnia, meg kommentárolgatni, nem?

Figyelt kérdés
Barátnőmről van szó,már engem is kezd felb*szni a gyerek..
2012. júl. 27. 14:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
De
2012. júl. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Te nem vagy ép ha téged a FB-os dolgok basznak fel...
2012. júl. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

b@szki hány évesek vagytok? 12?..

attól, hogy van barátnője még tarthat szépnek más lányokat is..pont úgy ahogy a csaj is attól, hogy barátja van még tarthat jó pasinak másokat..

16 éves LÁNY!

2012. júl. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
figyelj ha ku*vák képeit 'lájkolgatja' meg 'komizza', tudod ez a pi*saszoknya meg mellkidobósakat akkor elég gáz, de szerintem a facebook nem lehet indok arra, hogy valakit elítélj. ismerd meg.
2012. júl. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

B*szki, már megint egy ilyen poszt, ez nagyon kemény... Mi a tökömért ne like-olhatná más csajok képeit??? Mi a világért kell azt gondolni, hogy ez szexuális indíttatásból megy???


ajánlom figyelmedbe:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2012. júl. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én barátom is szerelmes belém, mégis likeolja más lányok képeit és ír is alájuk, de abszolút nem zavar, mivel én is szoktam más fiúkét. Szerintem abban semmi sincs, hogy egy fiú elismeri egy képről, hogy jól sikerült.

Na és ha a lányt tetszikeli, mert jól néz ki? Ha a lánynak kell a barátom, akkor vigye ha tudja. Ha eltudja vinni, akkor én csináltam valamit rosszul, ennyi.


16/L

2012. júl. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
ez hülyeség :D ...aki fiúból van az szerintem 90%,h azért like-ol, mert sexuálisan imponál neki az a kép (a maradék a rokonok meg stb.) és aki mást mond az hazudik...kulonben mi a tokomért van az,h a jó sunciknak van 50-100 like egy képre a csúnyácskáknak meg a bárátnoje meg a szulei like-olja max. Fb-on mindenki úgynevezett "kirakat belső tulajdonsággal" rendelkezik. Senkit sem ismer♀9nk igazán. Azt látunk amit az illető magáról mutatni szeretne. Szóval igazából szemfényvesztés az egész, vagy inkább átverés, mert csak a szépet mutatjuk magunkból...ezért van az,h FB-on (szinte) mindenki modell vagy vagány gengszter :D A lányok meg szeretnek szépek lenni, ezért tesznek fel sexis (vagy nagyon kis cukkorfalat :D) képeket,h minnél többen like-ják és erre úgy tekintenek, mint egyfajta mércére,h ki milyen szép...a fiúk meg csorgatják a nyálukat rá :D ...persze ez nem mindenkire érvényes ez általánosítás volt :) 19F
2012. júl. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért ne lájkolhatná? Az én barátom is lájkol más képeket, mégsem hisztizek rajta. Sőt, még szoktam is mutatni neki képeket, és kérdezem, hogy ez meg ez jó csaj-e... Pedig azért elég féltékeny tudok lenni:$:) De nincs ezzel semmi. Egyébként meg csomószor van olyan, hogy "tetszik" nekik egy lány, de tudják, hogy ribi... Ezért is nem féltékenykedem, és nem foglalkozok vele, amikor olyan képeket lájkol, aki oké, hogy jó csaj, szép, csinos, és kiteszi amije van, de kommentárban beszélik meg alatta a barátnőivel, hogy hogy tegyék ki a cs*csüket... Na az ilyenekre minek féltékenykedni? A haverokkal is így beszélik meg... Hogy jó csaj, de k*va..
2012. júl. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Hűséget esküdtem, nem vakságot! :D
2012. júl. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Tessék?
2012. júl. 28. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!