Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Próbáljam meg? És ha igen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbáljam meg? És ha igen mégis, hogy? Lent írom.

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok és beleszerettem egy 25 éves lányba... Már ez probléma... a másik meg az, hogy barátja is van...Szeretem, nem tudom kiverni a fejemből, nem tudom, hogy mit csináljak... Próbáljam meg felszedni valahogy? :S de az gusztustalan húzás, hogy rámegyek más nőjére... Vagy próbáljam meg elfelejteni?
2012. júl. 28. 10:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Azzal, hogy 19 évesen egy 25 éves lány tetszik, szereted, azzal nincs probléma. Azzal viszont igen, hogy barátja is van. Nem túl etikus tényleg az, ha ráhajtasz, de az ember a saját boldogságát keresi. Ha úgy gondolod, hogy veled boldogabb lesz a lány, meg lehet próbálni, de ezt a saját értékrended szerint kell eldönteni. Én hagynám.

F/16

2012. júl. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha a lány boldog a barátjával, akkor úgysem fog veled foglalkozni. Amúgy nem a korkülönbséggel van probléma.
2012. júl. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon rühellem ha valaki hajt a csajomra. Az a kifogás pedig, hogy "velem biztos boldogabb lenne" maximum egy fejletépésre elég tőlem. Honnan tudja valaki aki nincs benne egy kapcsolatban, hogy ki kivel milyen boldog vagy netán lehetne. Ez csak egy ürügy annak a gusztustalan húzásnak a legalizálására, hogy rámegy valaki más csajára. Szerintem ne csináld, mert te sem szeretnéd ha veled ezt tenné valaki. Másrészről meg ha a barátja esetleg hozzám hasonló jellem akkor nagyon csúnyán fogod végezni.
2012. júl. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
és ezt a lány is tudja? szerintem próbáld meg finoman megtudni, hogy hogy vannak most meg ilyenek.
2012. júl. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) A 3. válaszolónak teljesen igaza van, de azzal nem értek egyet, hogy csúnyán végezném mert sosem lehet tudni...
2012. júl. 28. 11:20
 6/9 A kérdező kommentje:
4. válaszoló köszönöm. Pont ez járt a fejembe... :D De mégis , hogy tudjam meg? :S
2012. júl. 28. 11:21
 7/9 anonim ***** válasza:
Hármas, jellemnek azt nevezed, hogy agresszív vagy?
2012. júl. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha a lány boldog a kapcsolatban, akkor nem fogja érdekelni, hogy mit mondasz, kivel lenne boldogabb.


Amúgy szerintem is undorító húzás rányomulni más barátnőjére, én már eleve emiatt nem kezdenék olyan pasival, aki akkor akar tőlem valamit, amikor pontosan tudja, hogy van barátom.


24/N

2012. júl. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha igazán szereted és elég jó embernek érzed magad ahhoz,hogy boldoggá tehesd próbáld meg.


Én tudom milyen az, ha úgy érzed, hogy csak egyvalakit tudnál szeretni, én is ebben a helyzetben vagyok. A szerelem ritka ajándék, nekem 5 évet kellett várnom arra, hogy újra érezzek valamit valaki iránt.


Majdnem minden lány foglalt,mikor a játék nem fair ideje felrúgni a szabályokat. Engem csak az érdekel, hogy Ő mit gondol, ha valami barát megpróbálna a boldogságom útjába állni megtanítanám kesztyűbe dudálni

2012. szept. 15. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!