Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmmel már 6 hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel már 6 hónapja együtt vagyunk, de most nem akar csókolózni, csak egy szájra puszi és annyi. Kérdeztem mi a baja de azt mondta semmi komoly. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
2012. júl. 28. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem kell túlparni a dolgot. Ha a 6 hónap alatt soha nem csókolóztatok az azért lehet, mert a csaj túl gátlásos vagy még soha nem csókolózott és fél hogy elrontja.

Vagy az lehet, hogy fogászati problémája van, fél hogy nem friss a lehelete és ettől parázik.

2012. júl. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Épp az a baj hogy eddig mindig volt csók!

De igazad van, mert mostanában jár fogorvoshoz..erre nem is gondoltam.

Köszi!!

2012. júl. 28. 21:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Már mi sem lógunk egymás szájában a párommal, lehet már ő is túl van ezen a részen. Nem kell magadra venni.
2012. júl. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Konkrétan ezt mondta, hogy "semmi komoly"? Mert ha igen, akkor mégis van valami, lehet komolyabb a nemkomolynál, csak tartogatja magában.
2012. júl. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát...én mint lány aztmondom, hogy vagy a Fog a bejövő, vagy nyálasan csókolsz és megunta.
2012. júl. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen ezt mondta. Meg azt is hogy "nem kell neked mindent tudni" pedig elszokott mondani mindent.
2012. júl. 28. 23:32
 7/7 A kérdező kommentje:

Akkor inkább a fog, nem szoktam nyálasan csókolni.

Régebben Ő is élvezte a csókot és a kényeztetést.

2012. júl. 28. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!