Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit érez az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit érez az ember olyankor ha szerelmes?

Figyelt kérdés
2012. júl. 28. 22:34
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Én eddig azt hogy sohase tudnék vele igazán szemét lenni, meg olyan írtozatos kötödést (jó értelemben). Meg érted, úgy bejön (jók a mellei, hosszú haj stb.). Meg állandóan csak lesmárolnám.
2012. júl. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
én személy szerint elveszek a srác szemében és ha hozzám ér, akkor tetőtől talpig beleremegek. és mindig rajta jár az agyam és azon, hogy mikor leszünk már együtt. nem lehet szerintem pontosan leírni, hogy mit érzünk. kicsit olyan mintha rózsaszín felhőkön csücsülnél
2012. júl. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
ha rágondolsz a szerelem szó hallatán, akkor az már azt jelenti, hogy szerelmes vagy! nem pillangók röpködnek a gyomrodban, de hasonló érzés, amikor közeledben van... eltudnád vele képzelni az életedet, nem tudnál neki szándékosan fájdalmat okozni :)
2012. júl. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
lehet pozitív, negatív érzés egyaránt
2012. júl. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
100%
Elgyengül, remeg a hangja, nagyon mély szeretet és őrült vágy, és úgy néz a másikra mintha az utolsó csoda lenne a világon. Aki szerelmes az mindig csak többet akar, a vágy élteti a szerelmet, ha együtt vannak és ott van mellette akkor is csak még jobban akarja, sosem tud kielégülni.
2012. júl. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ezt igy nehéz megfogalmazni, érezni kell, meg mindenkinél más!

mondjuk állandoan csak vele lennél, zavarban vagy előtte, csak rá gondolsz, stb.

2012. júl. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Többi meg leírhatatlan, Alice csodaországban.... Dimenzóváltás, más tudatállapot, olyanokat érez az ember, hogy nem is tudja, hogy vannak olyan érzések egyáltalán.
2012. júl. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
mikor beszélek vele elgyengülök. mikor rám néz elolvadok i szba foglalni nem tudom mi mindent érzek iránta...:)
2012. júl. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

szerotonin túltengés( és néhány egyéb hormon)következtében létrejött hangulatjavulást, amit egy személyhez kötünk.


egy jó tanács, ha megérted hogyan működnek az érzelmek, hogy minden csak egy kémiai reakció az agyadban, az segít kizárni az ösztönös viselkedési formákat, így pl sokkal könnyebb elfogadni egy szakítást, esetleg egy halálestet.

2012. júl. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudósok bebizonyították, hogy amikor.az ember szerelmes az agyának ugyanaz a része dolgozik mint amikor drogfüggő....szerintem...az a leírás tökéletes, hogy nem tudsz kielégülni. Ott van, öleled, de közelebb akarod. A legjobb az ha úgy.szorít magához hogy nem kapsz levegőt. Kell neked. Nem adod senkinek. De nem vagy féltékeny mert bízol benne.
2012. júl. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!