Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan birkóztok meg azzal, ha összetörik a szíveteket?

Figyelt kérdés

régen "falat emeltem" utána sokáig magam köré, de így nagyon nehéz volt bárkit is találni. most nincs fal, könnyebben megbízom emberekben és randizok, flörtölök, de újra és újra csalódok. ti ilyenkor hogy álltok hozzá a későbbiekhez?

én kielemzem az összes randit, minden mondatot amit kimondtam, minden részletét a kinézetemnek hogy biztos az volt a baj, és arra jutok hogy mindent meg kellene változtatni. ha megváltoztatom a hozzáállásom egy részét, következőnél meg abban találok kivetni valót.

mit tegyek?


2012. júl. 28. 22:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2012. júl. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ne elemezd ki. valamiért állandó bűntudatod van, ez önértékelési zavar, úgyhogy ha tényleg meg akarod oldani, menj szakemberhez
2012. júl. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Ⱳhite ßelle ***** válasza:

Csak úgy jövök össze valakivel, hogy előtte rendesen megismertem milyen ember is, kell ehhez pár hónap.


21/N

2012. júl. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha valaki összetöri a szíved, akkor te törd el az orrát.

A következő majd kétszer is meggondolja, hogy szórakozik-e veled.

Tisztelet. Ennyi az egész.

2012. júl. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
alkohol, kábítószer, prostik.
2012. júl. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
"ha nem fogadja el a rossz tulajdonságaidat, nem érdemli meg a jókat"
2012. júl. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

énis elemezgettem. csak rosszabb lett, arra jutottam hogy bennem lehet valami borzalmas hiba csak nem tudok rájönni mi... na ennél még jobb lett volna az is ha elemzés nélkül bőgök naphosszat.

most már nem randizok, élből elutasítok minden lehetőséget. de! elkezdtem sportolni, amivel kitartást, türelmet tanulok, meg persze elviselni a fizikai fájdalmat, mindennapos izomlázat. és mivel a mozgásra koncentrálok, így nem állandóan a lelki nyomorommal törődök. már 2 pasin lendültem így túl, azóta ez a biztos módszerem.

mondjuk érdekes, mióta nem akarok senkit, hemzsegnek a jelentkezők ... és nem, úgy sem lehet mindig megismerni valakit hogy hónapokig ismerkedsz. sajnos. én akkor estem a legnagyobbat pofára :/

2012. júl. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Legyél buz|.
2012. júl. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
a törd be az orrát kommentnek: soha sem a másik félre vagyok mérges, mert átvert, hazudott, hitegetett és nem volt fair, hanem magamra mert bedőltem neki, aminek érzelmi hullámvölgy lesz az eredménye. nem tudom kiadni magamból sehogyan.
2012. júl. 28. 23:07
 10/13 anonim ***** válasza:

Jó, persze az a rész csak vicc volt.

Viszont a tisztelet része az nem, szerintem tényleg kölcsönös tiszteletre és őszinteségre alapozva rendesen működnek a kapcsolatok. Persze ahhoz meg az kellene, hogy megismerd őket és tudd róla, hogy!


Én voltam az orrbetörős :D

20/f

2012. júl. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!