Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan birkóztok meg azzal, ha összetörik a szíveteket?

Figyelt kérdés

régen "falat emeltem" utána sokáig magam köré, de így nagyon nehéz volt bárkit is találni. most nincs fal, könnyebben megbízom emberekben és randizok, flörtölök, de újra és újra csalódok. ti ilyenkor hogy álltok hozzá a későbbiekhez?

én kielemzem az összes randit, minden mondatot amit kimondtam, minden részletét a kinézetemnek hogy biztos az volt a baj, és arra jutok hogy mindent meg kellene változtatni. ha megváltoztatom a hozzáállásom egy részét, következőnél meg abban találok kivetni valót.

mit tegyek?


2012. júl. 28. 22:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Át szoktam gondolni, hogy mi lehet az ami miatt nem úgy alakult ahogy szerettem volna, és ha találok olyan pontot amin tudok javítani, akkor azt később másképp/jobban próbálom csinálni. Én viszont haragszom a másik félre abban az esetben, és csak abban az esetben, ha tudja hogy nagyon tetszik nekem, de én nem tetszem neki, de ennek ellenére továbbra is adja alám a lovat. És mindezt csak azért mert élvezi, hogy valakinek bejön. Az ilyesmit nem tudom tolerálni és nem is tudom megbocsátani, mert undorító ocsmány dolog mások érzéseivel játszadozni attól függetlenül, hogy az én hibám is mert miért dőltem be neki.
2012. júl. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Csak a szabadfogás az egyetlen választható nem.
2012. júl. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
NE ELEMEZGESSSSSS
2012. júl. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!