Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudom meg azt hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom meg azt hogy a barátom csak a pénzemért van-e velem?

Figyelt kérdés

3 éve együtt vagyunk a kapcsolatunk elején fel sem merült ez bennem, de mostanában egyre inkább kételyeim vannak.

Amikor mondtam hogy én így érzem hogy a pénzem miatt vagyunk együtt teljesen kiakadt és utána mondta hogy nem ő nagyon szeret... De mostanában azt érzem hogy ez "érdek szerelem". Nem akarom megbántani, de nem tudom hogy beszéljek vele erről?


2012. júl. 29. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:

mitől vannak ezek a kételyek? "csak úgy"?


kellene pár részlet :) így hatékonyabban tudunk válaszolni

2012. júl. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
kérdezd meg nincs-e olyan dolog amit akarna venni mostanság és ha azt mondja van és nem segítenéd ki vagy vennéd meg neki akkor tudod a dolgod 3 év ide vagy oda...jobb most vagy soha mert ez így értelmetlen lenne vele maradni.
2012. júl. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azért mert a kapcsolatunk elején sokkal kevesebbet találkoztunk. (akkor még nem dolgoztam) Most meg sokkal többet amióta dolgozom.
2012. júl. 29. 15:04
 4/9 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm a választ. Ez jó ötletnek tűnik.
2012. júl. 29. 15:05
 5/9 anonim ***** válasza:

többet találkozok. és?

adsz neki pénzt? veszel neki drága dolgokat?

2012. júl. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, még régen alig vettem valamit csak szülinapra, karácsonyra és nagyon ritkán csak úgy
2012. júl. 29. 15:09
 7/9 anonim ***** válasza:

Hazudd azt, hogy kirúgtak a munkahelyedről, és csak önkéntesként foglalkoztatnak tovább fizu nélkül. Majd meglátjuk, hogy meddig "bírja ép ésszel"

Exem a munkanélküliségem miatt dobott...


24/n

2012. júl. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm, aki szintén így érzett. Ezért azt találtuk ki, hogy elvesztette az állását, a pénze elúszott és ilyenek, egyszóval beetette a srácot, hogy már nincs pénze. Ők is együtt voltak jó ideje, és a barátnőm már nagyon úgy érezte, hogy csak a pénz tartja őket össze. Ment egy ideig a dolog (alig pár hónap), majd egyszer csak elhagyta a barátja, mondván, hogy "már nem érzi azt a szerelmet", ami köztük volt. Egyáltalán nem mondom, hogy csináld te is ezt, de náluk már nagyon durva dolgok mentek, ez volt a legjobb ötletünk. Na persze, ha te úgy érzed, hogy szeret (akár egy kicsit is) akkor nem feltétlenül ajánlom, hogy te is megcsináld ezt.
2012. júl. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Anyakomplexusod van?

Miért halmozod el ajándékokkal?Ezt pont neki kéne megtennie!

2012. júl. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!