Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok akik ekkora hatással vannak a pasikra?

Figyelt kérdés

Egy házibuliban voltam ahol az a srác is ott volt akivel épp alakulgat köztünk valami. Egyszer a konyhába mentem épp mikor hallottam hogy ott beszélgetnek a barátaival. Nem akartam hallgatózni, csak ahogy közeledtem a folyosón már hallottam az elejét és kíváncsi voltam a végére.


Szóval épp egy lányról beszélgettek akivel még én is egy suliba jártam. Úgy fogalmazott a barátom hogy: "nem tudom miért vagy nem értem miért vonzódom ennyire hozzá mert persze jól néz ki, de alig találkozunk, életünkben 1x feküdtünk le de semmi komoly nem volt közöttünk"


Én annyit tudok a dologról hogy régebben sokat lehetett őket együtt látni és pletykálgattak róluk. Aztán volt a srácnak egy hosszabb kapcsolata amiben többször is megcsalta a barátnőjét ezzel a lánnyal. A beszélgetés végén arra lyukadtak ki a barátaival hogy lehet örök életében vonzódni fog hozzá, ez valami ösztönös dolog.

Na most, ha velem jól alakulnak a dolgai és össze jövünk, akkor tartanom kell ettől a lánytól? Vagy én ezt most nem igazán értem. Már majdnem együtt vagyunk ő meg ilyenekről beszél a barátaival? :(



21L (F:22)


2012. júl. 29. 16:18
 1/7 AvernusTriad ***** válasza:
100%
Korábban is megcsalta a barátnőjét, eleve gyanakodnék. Ez meg nem jó alap egy kapcsolathoz.
2012. júl. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
az ilyen lányok egy nagyon ritka értéket hordoznak, az evolucio megajándékozta őket a "varázspunci" erejével
2012. júl. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ha abból indulnánk ki hogy senki nem egy pasi sem jó alap aki már valaha megcsalta a párját akkor nem túl sok maradna...
2012. júl. 29. 16:36
 4/7 anonim ***** válasza:

ha 1x feküdtek le h tudta többször megcsalni vele a bnőjét.


a kérdésre válaszolva, ha nem érzed magad elég jónak ahhoz h ne kelljen félrelépnie, igen félhetsz...


de legyen önbizalmad, légy határozott, lehet jobban meg tudod majd fogni eg yidő utéán mint az aa csaj

2012. júl. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
kérdező, feleslegesen aggódsz, ígyis úgyis meg fog csalni, ha nem azzal a lánnyal majd másikkal.úgyhogy igazán ne idegeskedj.
2012. júl. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

a legtöbb esetben nem konkrét aktussal történt a megcsalás, a barátnője egy nagyon hisztis féltékeny lány volt és ő azt is megcsalásnak vette ha csak csókolóztak vagy sétálgattak kettesben...


van önbizalmam, de szeptembertől pont újra egy városban lesznek az egyetem miatt ezzel a lánnyal, és ennek a tudatában ezt hallani nem valami szívderítő

2012. júl. 29. 16:57
 7/7 anonim ***** válasza:

"de alig találkozunk, életünkben 1x feküdtünk le de semmi komoly nem volt közöttünk" :DDD


A lefekvés az nem komoly??? :DDD


"ő azt is megcsalásnak vette ha csak csókolóztak vagy sétálgattak kettesben..."


Nem csoda, hiszen a csókolózás mindenképpen megcsalásnak számít (az együtt sétálás még belefér kézenfogás vagy átkarolás nélkül).


30/F

2012. júl. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!