Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt valaki aki szenvedélye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt valaki aki szenvedélyes horgász, vagy a párja az? Hatással van ez a kapcsolatotokra, elhanyagoljátok a párotokat/elhanyagol a párotok ez miatt? Nem érzitek, hogy szívesebben van a folyóparton mint veletek/horgászok ez tényleg így is van?

Figyelt kérdés
Vélemények, tapasztalatok?
2012. júl. 24. 00:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Párom a nagy horgász. Eleinte zavart, hogy miért nem velem van addig, inkább ücsörög wgész nap egyedül. De mára már teljesen elfogadom, hogy ő ezt szereti, és a mindennapi munka mellett neki is jár a pihenés, kikapcsolódás. És ha ő ezt élvezi, hát miért is ne? Én is elkísérem, hacsak tehetem.
2012. júl. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az exem az volt. Az egyetlen dolog amiért nem értettem meg ezt a szenvedélyét, mert ha a haverok hívták, akkor minden velem tervezett programját képes volt sutba vágni és menni. Én ezt nehezen viseltem, tényleg úgy éreztem, hogy ez a hobbi az első szerelme, én meg valahol max a második helyen toporgok. Pluszba rájött, hogy a haverjaival nem jöttem jól ki, vagy is ez túlzás. Gyakorlatilag kezdettől fogva falnak néztek, nem akartak bevenni a csapatba, tehát egyáltalán nem sikerült beilleszkednem. Másrészt nekem herótom van a halaktól. Képtelen vagyok megfogni őket, sajnálom, ahogy ott tátognak, fuldokolnak, még inkább rosszul érint, amikor fejbe kólintják. (megenni sem szeretem) Nem nekem való hely ez.


Jelenlegi páromnak más hóbortja van, de ezzel egyelőre megtudok bírkózni.

2012. júl. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!