Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megismerkedtem egy lánnyal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy lánnyal. Már 5 hónapja együtt járunk, és halálosan szeretem! Nagyon szép, intelligens, mindenkivel kedves. Ennek ellenére mindenki átnéz rajta. Nem értem mi lehet a baj irigység?

Figyelt kérdés
nagyon aranyos, kedves, nem dohányzik, nem iszik, keveset bulizik, segítőkész, ennek ellenére kevesen akarnak vele barátkozni. mert azt mondják hogy ilyen nincs hogy valaki ennyire alázatos legyen. Mi lehet az oka ennek? Én is ilyen vagyok. de nekem sok-sok barátom van.

2012. júl. 30. 08:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Nem hiszem, hogy irigység. Inkább az, hogy ma nem ismerik fel az értékeket a gyerekek, mert senki nem mondja meg nekik, mik is azok... így, ami tisztességes, rendes, az ismeretlen nekik és nem tudnak vele mit kezdeni.
2012. júl. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%
Mert a kis r*bdancok nem bírják felfogni h ilyen egy igazi lány:)
2012. júl. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
64%
lehet ezt már unalmasnak tartják az emberek, jókislányok nem mindig népszerűek
2012. júl. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
Biztos azt hiszik,hogy álszent.
2012. júl. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
Inkább egy "jókislány" mint egy ittas k*rva..
2012. júl. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%
Ne törödj senkivel! Te tudod értékelni a jót és ez a lényeg. jó ha ebbe a romlot erkölcsű világban még vannak ilyenek mint ő :) Nekem is kellene egy ilyen barátnő. hol találhatok ilyet? Legyetek Boldogok :)))
2012. júl. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%
Én is egy olyan lányt keresek aki megbizható, kedves, aki mellett azt érezhetem, hogy nem fog megbántani. Örülj hogy ilyen. ez az igazi érték :)
2012. júl. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%
Boldog vagy? Akkor éld az életed! Ne érdekeljen mások véleménye! Gondolj arra, hogy Te vagy a világ legszerencsésebb fiúja, hogy ő melleted van :) 18/L
2012. júl. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a hozzászólást. Nagyon boldog vagyok. Nagyon Szeretem, megbecsülöm, tisztelem, Így élem tovább a boldog életemet vele, míg a halál el nem választ :)
2012. júl. 30. 10:01
 10/17 anonim ***** válasza:
Végre egy kérdező, akivel együtt örülhetünk mi is! )))
2012. júl. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!