Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagyott a barátnőm a legnagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott a barátnőm a legnagyobb bajban. Pajzsmirigy daganatom volt. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 6 hónapja kezdődött a betegségem. A barátnőm végig kitartott mellettem, bármi volt. Most sajnos úgy néz ki kiújult a daganat. A barátnőm 6 év után elhagyott, mert nem bírja tovább, hogy kórházról-kórházra járok, ha otthon is vagyok heti 2x kell vérvételre mennem, nem tudunk menni mindenhova, mint eddig. Mit tegyek? Egy részről megértem, ő élni akar, de teljesen magamra maradtam. A barátok kikoptak, a családom messze van. Én mindig azt hittem, hogy "jóban-rosszban", ő az igazi. Nem akarok beteg lenni, de nem tudok mit tenni. Már sohasem leszek boldog? Ekkorát még nem csalódtam. Úgy látszik tényleg igaz, hogy "csak beteg ne legyen az ember".

2012. júl. 30. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Meggyógyulsz pajti, és az Élet kárpótol egy rendes nővel, aki valóban szeret! :-)
2012. júl. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el: Rendbe fogsz jönni! :)

A barátnőd iszonyatosan önző módon viselkedett. És rá kellett jönnöd, a sors megmutatta, hogy nem ő az igazi, hanem jobbat érdemelsz. Mostmár csak azért is, hogy megmutasd milyen erős vagy, fel kell épülnöd, erősnek kell lenned és meg kell gyógyulnod! :))

Fel a fejjel és Jobbulást! :) Légy kitartó!

2012. júl. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha emiatt elhagyott, akkor jobb is. Oké, ez közhely, én is tudom, de az idő igazolni fogja, hogy tényleg jobb, ha az ilyen megy. Mert nem társ, nem szeret igazán, csak a jó dolgok kellének. Nem tudom hány éves, de érzelmileg aligha felnőtt.

Hogyan tovább? Fogösszeszorítva! Túljutsz majd ezen is, remélem minél hamarabb meggyógyulsz, és találsz egy olyan nőt, akit nem rémít el, ha kezelésekre kell járnod.

2012. júl. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Meg fogsz gyógyulni!!!! Kitartást ember!! Sokkal jobbat érdemelsz,és hidd el,rendbe fogsz jönni.:)

Most csak arra koncentrálj,hogy meggyógyulj. A lány meg..Minősíthetetlen,ha elhagy.Tudom,hogy most nagyon nehéz,de így ismeretlenül is könnyek potyognak a szememből,tudom,milyen nehéz neked,voltam hasonló helyzetben,talpra kell álnod!

Sok erőt kívánok,és remélem,mi hamarabb meggyógyulsz!

2012. júl. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hát valószínűleg igazatok lesz. Csak ez egy jó nagy villámcsapás volt. Nem számítottam rá. Próbálok gyógyulgatni, azt hittem mellettem lesz, túl leszünk rajta. Az a baj, hogy nekem ő pont olyan volt, akit kerestem. Nekem valahogy nem tetszik a lányok viselkedése akiket magam körül látok. Nem vagyok az a bulizós, nagy társasági fajta, egész életemben versenysportoltam, annak rendeltem mindent alá. Ebben a barátnőm is partner volt, örült neki, hogy nem iszok, elviselte az edzőtáborokat, jött velem edzeni. De úgy látom a mostani lányoknak ez nem pálya, inkább kell nekik a bulizós, piálós "fajta". Így hogy cserbenhagytak a barátaim is, még haveri körből sem tudok keresgélni.
2012. júl. 30. 11:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy vannak olyan lányok, akik értékelni fogják ezeket a dolgokat is. Csak keresni kell őket. ;)
2012. júl. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csalódott vagy és bizonyára minden okod meg van rá, de azért az Ő helyzete sem sétagalopp.


Gondold el, együtt vagytok 6 éve gondolom lassan szeretne férjhez menni gyereket szülni. Azt hitte meggyógyultál, és akkor belevághattok (bár nem tudom volt-e kemo) kezdett megkönnyebbülni, erre megint beteg lettél, ami természeesen nem a te hibád! Nem azt mondom hogy sajnáld, meg bocsáss meg neki, hanem hogy gondolj bele az ő helyzetébe is.


Értsd meg, és lépj tovább!


Most látom milyen régi ez a topik, de azért kíváncsi lennék hogyan alakultak a dolgaid?

2015. szept. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezt a lanyt ne sajnald o nem az igazi volt. Sajnos rengeteg ilyen ember van. Amig minden szempontbol fut a szeker addig hu de szeretlek aztan amikor beut a krakk lelepnek...te most a gyogyulasra fokuszalj az a lany egy gondolatot nem erdemel meg.

En is no vagyok es a budos eletben nem hagynek magara egy beteg embert foleg ha hat evig egyutt vagyunk mar nem beszelve arrol hogy elvileg szeretem is.

Es ettol gusztustalanabb dolgot el sem tudnek kepzelni mint hogy ekkora bajban magadra hagy.....

2015. szept. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!