Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik ennyire türelmes pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ennyire türelmes pasi?

Figyelt kérdés
Én 16 vagyok a barátom meg 22 . 3 hónapja együtt vagyunk,nem feküdtünk még le. És nagyon jól kijövünk egymással. Egy 22 éves srác képes lenne várni 3 hónapot csak azért hogy valakit lefektessen?
2012. júl. 30. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, de ha nem fektetett meg az első héten, akkor már van benne tartás. 19/F
2012. júl. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
3 hónap még simán belefér! Lehet, hogy közben a másik 3 csaj lefekszik vele, ezért olyan türelmes Veled!
2012. júl. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Létezik, bár nagyon ritka, ha tényleg ennyire türelmes, becsüld meg nagyon :)
2012. júl. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a 3 hó még szerintem is belefér és tuti nem azért van veled. 3 hónapot nem várnak ezért mikor bárhol talál csajt arra. Azért gondolom lassan érik a dolog....
2012. júl. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én 9 hónapot vártam de akkor már régnemvoltam szűz! De a barátnőm az volt azért került 9 hónapba! De nekem megérte várni!! 22/F
2012. júl. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy létezik.
2012. júl. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!