Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha tetszik egy 3évvel idősebb lány nekem?

Figyelt kérdés
14éves vagyok, és tetszik ( de nem szeretem ) egy 17 éves lány. Először láttam de tényleg. Tetszik ><
2012. júl. 30. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Esélytelen. Nem fog kezdeni egy ilyen kisfiúval. Inkább huszonéves pasikra vágyik, nem egy 14 évesre. Keress korban hozzád illő lányt.
2012. júl. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hass,alkoss,gyarapíts, s a farkad fényre derül.
2012. júl. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Alakits ki vele baráti kapcsolatot és aztán mondd el neki. Vagy inkább most mondd el neki, mert ha még nem vagytok barátok se akkor nem megy rá egy barátság. Lehet összejön. Sok sikert. :)
2012. júl. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
14/f
2012. júl. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
sztem nincs esélyed bocsi :$ az olyan pedomacis lenne a csaj szemszögéből :") 13/L
2012. aug. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsónak ment a piros kéz, mert nincs igaza. Ugyanis 14 éves kortól legális a szex, szóval nem lenne pedomaci.
2012. aug. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!