Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a korombeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a korombeli,30 körüli pasik a 16 éves lányok után futnak, engem meg nálam jóval fiatalabb,20 körüli srácok próbálnak megkörnyékezni?

Figyelt kérdés

Ez máshol is így van, mások is tapasztaltak ilyet? Miért nem jó senkinek a saját korosztálya?

Mikor én voltam tizenéves, minket "kis csitriknek" tekintettek az idősebb srácok. Már az is problematikus volt, hogy egy elsős lány negyedikes fiúval járjon. MOst meg mintha a korkülönbség lenne a menő, akár a fiú, akár a lány javára.

Nem sértődöttségből kérdezem, csak kíváncsi vagyok, mások is így látják-e, és mi lehet az oka!


2009. júl. 17. 16:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én most 18 vagyok de,15-16 évesen is simán kikezdtek velem a 30éves pasik,szóval ez elég sokszor így van h a pasik a kiscsajokra buknak.. Anyukámat pedig szórakozóhelyen a 25éves srácok is próbálták felszedni..:D Lehet h ez csak a bulikban van így..nem tudom=)
2009. júl. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is így van, de hogy miért azt nem tudom....?

A 30-as korabelieknek nagyon nehéz kapcsolatot kialakítani, mind a 2 nemnek.

Sok fórumon olvastam hasonló kérdést, de a választ nem találják.... :)

Régebben, ezelőtt 10-15 évvel amikor mi voltunk huszonévesek nem láttam, tapasztaltam ekkora korkülönbséget a párok között.

De akkor jöjjön a folyton ismétlődő kérdés hol ismerkedjen egy 30-as körüli a korban (is)hozzá illő emberrel?

2009. júl. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A "hol" sokak számára nem kérdés, én pl. rendszeresen járok még koncertekre, bulizni (egy rock klubba) és sok hasonló korú nő és férfi is van, nagyon vegyes a felhozatal 15-től a huszonéveseken át a 40 évesig. (Talán a huszas éveik elején járó, egyetemista korú emberekből van a legtöbb.) És így, hogy a korosztályok keverednek, tűnik fel, hogy mindenkinek a másik korosztály az érdekesebb! Aranyosak a fiatal srácok, szeretem, hogy még nem "bunkó macsók," hanem kedvesen kezdeményeznek - de akkor is fura ez az egész! :)
2009. júl. 17. 16:49
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
Érdekes, én 16 vagyok, de nem fut sem utánam, sem a velem egyidősek után harmincéves... :) És a húszas fiúk- harmincas nők párost sem vettem még észre. Kicsit erős általánosítás, nem?
2009. júl. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom mi az oka, de ilyen valóban van. Én 25 éves srác vagyok és én is szimpatizálok a 30-35 éves hölgyekkel. Valamiért vonzóbbak számomra, mint a 18-25 korosztály. De ettől függetlenül nem közeledek feléjük ilyen módon, mert nem szeretek pofára esni. Nem tudom megmagyarázni miért, de az tény, hogy amit a kérdező felhozott az egy létező dolog. Talán valamiféle ösztön lenne? Több srácot is ismerek, aki hasonlóan vélekedik, mint én.

Viszont ezek után érdekel majd, hogy 35 évesen a 16 éves lányok fognak-e jobban tetszeni nekem. :-)

2009. júl. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
16:50 vagyok, most olvastam a 16:49-et. :) Így jobban értem. :)
2009. júl. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

17:02-es!

Szerintem nem erős az általánosítás, nem tudom hol élsz és mennyire jársz nyitott szemmel....?

Az én környezetemben is van több olyan pár akiknél a korkülönbség (szerintem) magas. Sok esetben a fiú fiatalabb mint a lány.

Egy ismerősömnek szintén több mint 10 évvel fiatalabb a pasija, a lánynak van 2 gyermeke..... mégis őt választotta a srác...

Az is lehet, hogy a fiatal fiúknak azért szimpatikusabbak a nála idősebb lányok, mert komolyabbak, tudják mit akarnak, mit nem.

Tényleg sok esetben inkább elfogadják a nőt gyerekkel de ez már egy másik téma...

2009. júl. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát, nekem még nincs gyerekem! De azok a barátnőim, akik már anyukák, és nincsenek együtt a gyerek apjával, nem szenvednek a magánytól, ez tény!
2009. júl. 17. 18:02
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem 10 évvel idősebb a pasim,és hogy miért nem a sajátkorosztály?azért mert nekem is volt korombeli pasim,és komolytalanok voltak.nemvoltak tul jó tapasztalataim velük.A volt párom aki 2 évvel volt idősebb nállam,nemrég elvett egy 17 évvel idősebb nőt.Mondjuk szerintem az már sok korkülönbség.
2009. júl. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én 24 vagyok és én is inkább 28-30 körüli nőkkel szimpatizálok, pontosan azért, amit valaki korábban kifejtett: komolyabbak, tudják, mit akarnak, érettebbek és hűségesebbek is épp ezért.
2009. júl. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!