Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi van? Írjak a lánynak vagy ne? Egy 21 éves srác. (Kifejtés alul. )

Figyelt kérdés

Főként lányok válaszait várnám. :) Van egy lány akivel régóta ismertük egymást. Tavaly majdnem össze is jöttünk, de ő meggondolta magát. Minden este beszéltünk órák-hosszat hónapokig, és ő is azt mondta h kedvel, sőt több is, mert különben nem jött volna velem randira, azonban picivel később azt mondta nem tudja h barátot vagy pasit akar, úgyhogy inkább ne legyen semmi. Ekkor én mondtam h azért én még szeretnék vele jóban lenni, dumcsizni stb. és ő is helyeselt. Azóta azonban nem beszéltünk csak egyszer akkor is teljesen általános dolgokról és csak pár mondatot. Viszont én nem tudtam kiverni a fejemből, és nem tudom hogy ő hogy van vele, de myvip-emen a látogatók között általában ott van, msn-en a kiírása is néha utalgatás arra, hogy mi miről beszélgettünk régen, szóval teljesen össze vagyok zavarodva, hogy ez most valamilyen jel, hogy még mindig érdeklem, vagy csak én érzem úgy? Érdemes lenne megint megpróbálni vele összejönni vagy inkább hagyjam? Ha érdemes lenne megpróbálni szerintetek mit írjak neki, mert már lassan 1 éve nem beszéltünk... Beszélgetni azért attól függetlenül szeretnék vele, de nem tudom h mit írjak neki, hogyha mégse érez úgy mint én akkor se legyen megint mosolyszünet... Kapcsolatok is csak alkalmi kapcsolatok voltak azóta nekem, 1-2-3 hónaposak, neki úgy tudom azóta senkije nem volt:) Előre is köszi!

Üdv. Laci, egy 21 éves összezavarodott srác :S :)


2009. júl. 17. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd a csudába ezt a lányt. Ő sem tudja mit akar valójában... Ha nem beszél veled, akkor nem is gondolja komolyan a dolgot, hogy érdekled. Inkább keress valaki mást, aki foglalkozik veled komolyan.

24/L

2009. júl. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem írj neki, lényegében semmit sem vesztesz. Bármiről beszélhetsz vele, hiszen egy év alatt sok minden történik az emberrel és a beszélgetés folyamán úgyis ki fog derülni, hogy örül-e annak, hogy írsz neki. Ha leráz, akkor ennyi volt, akkor ideje elfelejteni.
2009. júl. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a kommentet:) Én is is ezzel vacakolok csak az a baj, hogy én még mindig odáig vagyok érte, komolyan mikor megismertem őt, sose gondoltam volna, hogy létezhet ilyen lány a földön:) Úgyhogy azért vacilálok, hogy próba szerencse vagy hagyjam...de olyan nehéz hagyni:)
2009. júl. 17. 17:10
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem próbáld meg, ha nem is sikerül legalább tudod, hogy mi van és beszélgetettek egy jót
2009. júl. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szerintem próbálj meg megint összehaverkodni vele és ha még mindig érzel iránta valamit és nem csak az emlékeidbe vagy szerelmes próbálkozz be nála megint és ha nem jön össze legalább eltudod felejteni
2009. júl. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!