Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 év után kaptam egy újabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 év után kaptam egy újabb esélyt a változásra, szerintetek ezentúl hogyan kell alkalmazkodnom a barátomhoz? Milyen egy harmonikus kapcsolat? A viselkedésem részletei lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A barátommal 1 éve vagyunk együtt, nagyon jól megvoltunk. Az utóbbi időben viszont, mint egy robbanás, megváltozott minden. Csoda volt, ha 3 napot kibírtunk veszekedés nélkül. A háta mögött nem védtem meg, a barátnőimnek a hibáiról meséltem,nem pedig arról,hogy mennyire szeretem. Elkezdtem beszélgetni fiúkkal, egyre "kivágottabb" képeim lettek az interneten, nem igazán értékeltem a kedvességét, apróságokon megharagudtam, semmit nem tudtam lenyelni, és sűrűn csak szexelni akartam. Én ezeket a változásokat nagyon észre sem vettem, nem volt különösebb oka ezeknek, csak szimplán elszaladt velem a ló. A barátom persze, ezeket mind észrevette, próbált figyelmeztetni,hogy ez így nem lesz jó, de én sosem észleltem,hogy így elfogom veszíteni, egészen az elmúlt pár napig. A barátom szakítani akart velem, a viselkedésem miatt. Ő sem egy angyal, de ő csak azért csinálta, mert én is csináltam.. És most jöttem rá,hogy mennyire hülye voltam, ő az életem, és készen állok megváltozni, ugyanúgy viselkedni, mint 1 évvel ezelőtt. A barátom először nagyon ellenezte, azt mondta, sajnálja de túl későn jöttem rá a dolgokra, de most kaptam egy utolsó utáni esélyt, amiért nagyon hálás is vagyok. Ezt úgy kell felfogni,mint egy próbaidőt, hogy meglátjuk, mennyire sikerül megváltoznom. Nagyon szeretném, teljes erőbedobással rajta szeretnék lenni, nem akarom elveszíteni! A napokban találkozunk, mert erről élőben még nem sikerült beszélnünk, átrágjuk a dolgokat. Komolyan gondolom a változást,felébredtem a meséből!!! És ha már itt vagyok akkor megragadnám az alkalmat,hogy azt is megkérdezzem, szerintetek milyen filmet (horrort) vigyek neki, ami neki is tetszene? Mivel megbeszéltük,hogy filmezni is fogunk! :) Köszönöm,hogy végig olvastátok, várom a válaszokat!


2012. júl. 31. 03:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Kamu kérdés. Itt minden nem szokványos kérdést le kamuznak? :)Tudod a barátom szeret engem, szeret velem szexelni is, de neki is néha jó, ha nem egész este csak szex van órákon keresztül, több menetben, hanem egy kis eszegetős, összebújós dolog szex után :) Sajnálom, ő ilyen típus, és ezt is szeretem benne!
2012. júl. 31. 03:58
 2/5 szelesoldier ***** válasza:

Szia


Szerintem foglalkozz vele többet és amit edig csináltál hagyd abba, vedd le a kihívó képeidet, állítsd a családi állapotodat párkapcsolatra. Ne a hibáira légy kiélezve hanem az értékeire. Ha összebújós fajta akkor légy mellette amikor csak tudsz, ha csak elmegy melletted a lakásban simogasd meg valahol, adj neki puszit meg ilyenek. Értékelni fogja. Apróságokon meg ne akadj ki ezentúl, tanuld meg lenyelni. Ha rendszeres a dolog akkor meg beszéld meg vele ahogy ő is próbált veled. Légy az "ő" barátnője, nagyjából ennyi. Sok sikert!

2012. júl. 31. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Tündérmese...

Egy párkapcsolat nem szerepjáték.

Ez nem így működik, hogy közösen, (vagy önállóan) kitaláljuk, mikor mit hogyan kell csinálni.

Nem elhatározás kérdése!!!

Ha a viselkedésed nem az érzéseidből fakad, akkor b.aszhatod!

Ha viszont az érzéseid irányítják a viselkedésed, akkor nem kell itt kérdezgetni, mert ez természetesen jön.

Az a baj, hogy szinte észrevétlenül csúsztál át ebbe a viselkedésbe, tehát az érzéseid vele szemben olyanok, hogy az említett viselkedést váltják ki belőled.

Ha ezen akarattal, tudatosan változtatsz, azzal csak saját magad erőszakolod meg.

Másképp kell reagálnod, mint ahogy egyébként akarnál, másképp kell viselkedni, mint ahogy természetesen viselkednél, mást kell mondanod, mint amit gondolsz.

ha sikerül is egy időre magadra erőltetned ezt a vadiúj viselkedést, nem fogod magad jól érezni, hosszútávon pedig elviselhetetlen lesz!

2012. júl. 31. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja, és a harmonikus kapcsolat alapja nem az alkalmazkodás, hanem a tolerancia!!!!!!!

Ha valakihez alkalmazkodni kell, vagy elvárja az alkalmazkodást, az nem az igazi! Gyakorlatilag az alkalmazkodás teszi tönkre (közvetetten) a kapcsolatok nagy részét, ugyanis senki nem tud hosszú távon a természete ellen viselkedni!

Ezért sokkal fontosabb a tolerancia.

2012. júl. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy párszor már lefutottam az exemmel ezt a kört, de sosem jött be.

Nagy, romantikus "te vagy az igazi... így szeretlek...úgyszeretlek....kezdjünk mindent elölről" összeborulások követték egymást havonta, és sosem változott semmi, mindig csak egy újabb kiadós veszekedés lett a vége.


Azt mondod, ő sem egy angyal? Ő megváltozik a kedvedért? Beszéltetek erről is?


24/N

2012. júl. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!