Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy gyerek születése erősebbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy gyerek születése erősebbi teszi egy pár kapcsolatát? Ha eddig is szoros volt. Szerették egymást.

Figyelt kérdés
2012. júl. 31. 09:48
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
bocsánat elírtam..erősebbé
2012. júl. 31. 09:49
 2/12 anonim ***** válasza:
Vagy igen vagy nem.
2012. júl. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 okoska31 ***** válasza:

ha eddig is szoros volt, minden rendben volt és van, még mindig minden happy, akkor igen.


De megmenteni nem fog egy kapcsolatot.

2012. júl. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem megmentésre gondoltam, mert azt tudom hogy nem... Csak hogy marad e a boldogságosság utána is a pár között.
2012. júl. 31. 09:50
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez nehéz kérdés, mert elvileg kapásból igen lenne rá a válasz, de amikor jön a pici, akkor akaratotokon kívül és ez így természetes vele többet fogtok foglalkozni mint egymással, de normális esetben ezt mind a két fél tudja kezelni , mert közös az öröm. Gond akkor van ha az egyik fél emiatt elkezd féltékeny lenni.
2012. júl. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Többet foglalkoztok vele + az is kérdéses hogy a feleséged hogy bírja a terhességet idegileg. Ha minden jól megy, leveszed a válláról a terhet, segíted, akkor erősebbé fogja tenni. HA idegileg nem bírja a nyomást akkor elronthatja nagyon.
2012. júl. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Diavolino44 ***** válasza:

Okoska31: Sajna en kivetel vagyok igy, probalok odafigyelni, ne csusszon be veletlenul gyerek mert egy eletre magahoz tud lancolni egy no ezzel.


Kerdezo:

Csak elmeletben tudok irni mivel nincs sajat tapasztalaom:

Ez leginkabb a notol fugg. Sokan bekattanak a szules utan. A jo megszokott eletvitel felborul, rengeteg uj feladat, szules utani depresszio, szex mentes idoszakok atveszelese. Itt a GYIK-en ilyen problmak szoktak elmerulni.

2012. júl. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyetértek ma 09:52 válaszolóval!
2012. júl. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 okoska31 ***** válasza:

Kellő türelemmel és együttműködési hajlandósággal, ha a férfi is megosztozik a nevelésben, a nő pedig nem feledkezik el arról, hogy a párja a párja is, nem csak apa.


Az első fél év iszonyat nehéz lesz, erre készülj fel. De akkor is erőt kell venni magadon, és néha párodként kezelni.

Terhesség alatt ugyanez.

És még valami: egy apajelölt is megszenvedi a terhességet - két érzés munkál benne: az egyik, hogy vajon elég jó lesz-e apának, a másik, hogy most már a második helyre kerül a nőnél. szóval sok türelem, önfeláldozás, kompromisszum, stb. és jó, ha a leendő szülők egy felfogást vallanak a nevelésről (pl. hagyjuk-e sírni éjszaka, vagy nem, stb.)

2012. júl. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 okoska31 ***** válasza:

Diavolino: ezt most így gondolod, amíg nem vagy a szituban. Aztán ha benne leszel, idővel változhat a véleményed.


és persze az is előfordulhat, hogy egy nőnek mindössze spermadonorként kellettél.


(mind a kettőt láttam élőben...)

2012. júl. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!