Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kapus akarok lenni 16 évesen...

Kapus akarok lenni 16 évesen nem késő elkezdeni? Foci

Figyelt kérdés
2010. nov. 7. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát szerintem annyira nem. Már ha jó vagy.

Mert ugye a kapusok sokkal tovább maradnak a "szakmában", mint egy sima mezőnyjátékos.(pl. csatár, védő)

2010. nov. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem késő elkezdeni szerintem sem, de rendszeres játék és edzéslehetőséghez kell jutnod. A kapusok amúgy is később érnek be. Még 40 évesen is védenek akár a profi fociban is. 16 évesen még nagyon fiatal vagy, az edzettség a lényeg. Sok sikert.
2010. nov. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kapusedzőre szükséged lesz mindenképpen ha most kezded.
2010. nov. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 antiromania válasza:
Szerintem se késő én drukkolok.Hova valósi vagy?
2010. nov. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első és legfontosabb hogy fociztál már valaha? :D Láttál labdát? Fogtad is? :D
2010. nov. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, többet is írhattál volna magadról. Ebben az esetben igenis fontos lenne megírnod a testalkatodat, eddigi viszonyodat a focival, és lakhelyedet. ha pl balmazújvárosi vagy, már b@szhatod, de ha fővárosi, rengeteg jó utánpótlásklub között válogathatsz. Írj privátban, szakmabeli vagyok, segítek.
2010. dec. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia!

Most nyílik pont Újbudán a Sportmaxban Brockhauser István kapusiskolája. Szerintem ha elhatároztad magad akkor bármikor elkezdheted, lényeg hogy elszánt legyél, ráadásul Brockhausernek vannak olyan külföldön szerzett tapasztalatai amellyel még gyorsabban fel tudsz zárkózni sőt le is hagyhatod a kordbelieket. Ha érdekel menj fel a honlapjára www.brockhauseriskola.5mp.eu vagy küldj neki emailt a kapusiskola@gmail.com címre! Sok sikert!Szia

2011. febr. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!