Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy nem fogom megbánni? És normális dolog lenne?

Figyelt kérdés
14éves vagyok,miny.15 .A barátom 17.Úgy gondoltam(mivel nővérem vetette fel,elgondolkoztam rajta,és igaza van,ezért ezt a példát követem)hogy minimum.1évet várok hogy vele veszítsem el a szüzességem.Nem mintha félnék a dologtol,csak akarok várni,hogy tényleg szeret-e annyira hogy vár egy évet,vagy csak meg akar fektetni.Akkor 15 leszek és a fő kérdés az,honnan tudom,hogy nem fogom megbánni ilyen fiatalon ?Nagyon szeretem,és sokan mondják hogy a fiatal koruk miatt nem volt jó és megbánták várni kelett volna.Igazuk volt?És akkor az emberek ribancnak tekintenek majd?Elvégre 1éve akkor együtt leszünk..jó tudom hogy ezt nem lehet napra betervezni,de még is lehet több mint 1év lesz.És szeretem őt.A válaszokat előre is köszönöm.

2012. júl. 31. 15:45
 1/1 anonim ***** válasza:
hát inkább 2 év legyen az, minimum
2012. júl. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!