Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ember egyértelműen tudja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ember egyértelműen tudja, ha már nem szereti a másikat?

Figyelt kérdés
Kinél mik a jelei? Egyértelműen tudtátok mindig, hogy már nem akartok a másikkal lenni? Nem akartatok már vele lenni, idegesített, nem vonzódtatok már a másikhoz, egy szóval honnan tudtátok, hogy a részetekről vége?
2009. júl. 17. 20:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

a kapcsolat komolyságától is függ. ha már évek óta együtt vagytok, akkor kialakul a kötődés, a megszokás, az, hogy a másik az életed részévé vált...és nehéz olyankor az elszakadás, mert sokan félünk a váltástól, attól hogy most megint kezdhetsz mindent előlről...ilyenkor szokott olyan érzés lenni, hogy "szereted", ami egyfajta kötödés, mert a hosszú idő alatt a másik a legjobb barátod is lett egyben, mert mindent tud róla, ismer mint a tenyerét...az ilyen kapcsolat végét mindig nehéz kimondani, és egyik napról a másikra nem lehet csak úgy kiszeretni a másikból...ez egy folyamat. mikor már nagyon a végét rúgja a kapcsolat, és érzi az ember, hogy jobb lenne nem nyúzni a másikat és saját magát, akkor már szerintem elér egy olyan pontot, hogy nem szereti a másikat annyira, hogy együtt maradjon vele, és inkább kilép. nem könnyű, az biztos. remélem nagyjából érthető, amit ki akartam fejezni :)


20/L

2009. júl. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Én, nem tudtam, mindig telefonos segítséget kértem, a rendőrségtől, továbbá sokszor felhívtam a köztársasági elnököt is.
2009. júl. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
de a múltkor tárgyaltam Obamával is erről a témáról.
2009. júl. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy ilyen vicces válaszolók is vannak. Köszönjük a roppant szellemes választ. :)
2009. júl. 17. 21:01
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Értelmes kérdésre, értelmes válasz.
2009. júl. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor itt egy értelmes kérdés: Minek válaszolsz, ha hülyeségnek tartod magát a kérdést? Ez nem kötelező...
2009. júl. 17. 21:03
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem kötelező, de megtehetem nem? :D
2009. júl. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
vagy talán megtiltod?
2009. júl. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem, nem tiltom meg. Sőt, köszönöm, hogy megtiszteltél a válaszoddal. Végül is ez is valamilyen válasz volt. Kedves tőled, hogy benéztél. :)
2009. júl. 17. 21:11
 10/11 anonim ***** válasza:
sztem nem hülye kérdés. max te vagy az értetlen. hát nem könnyű a válasz, én érzetem már ilyet egy régi barátnőmnél, ez úgy jött, h kezdett megváltozni és idegesített, hülyén viselkedett egyszóval nagyon elegem lett belőle. de ennek az oka az volt, h megváltozott.
2009. júl. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!