Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetem vissza életem szerelmét? Hosszú, de hátha tudsz segíteni, olvasd el légyszi?

Figyelt kérdés
Nagyjából fél éve kezdődött a kapcsolatunk. Egy helyen dolgozunk, de szerencsére ritkán talizunk, mert az én munkám helyhez kötött, ő meg rohangál és csak munkaügyben szalad be valamiért. Ennek ellenére kioktatós típus, és bármikor bejött hozzám, kioktatott és okoskodott. Ezért nagyon utáltam (valamilyen szinten felettesem), és ő is engem, mert egyszerűen nem voltam neki szimpatikus. Aztán egyszer csak (részben az alkohol hatására) teljesen összegabalyodtunk egyik napról a másikra és őrült szerelembe estünk. Amennyit tudtunk, együtt voltunk, megismertük egymást és nem is értettük, hogy miért gyűlöltük egymást. A közös munka miatt eleinte 2-3 hónapig titkoltuk, mert itt mindig mindenki tudni akar mindent, elég pletykás egy hely, de ő már nagyon fel szerette volna vállalni, mert büszke volt rám és nagyon szeretett. Úgyhogy elmondtuk. Mindenki örült, hogy milyen szépek vagyunk együtt és ragyogunk a boldogságtól. Sülve-főve együtt voltunk. Szinte az első pillanattól kezdve be akart mutatni a kamasz gyerekének, akit egyedül nevel, fel akart vállalni mindenki előtt. Szóba jött a gyerekvállalás is, én már szeretnék nagyon, de ő hozta fel először, nem akartam, hogy azt gondolja, hogy bármit is erőltetni próbálok. Mondta, hogy szeretne feleségül venni, komolyan gondolja és úgy volt, hogy holnap megkéri a kezem. Ezt kb. 3 hónapja beszéltük meg, és azóta szóba jött és nem ellenkezett. Most mentünk volna hétfőtől közösen szabira, amit nagyon vártam. Erre tegnap elhagyott. Azt mondta, hogy kb. 2 hónapja nem érzi jól magát velem, csak húzta, halogatta, hátha megváltozik, de nem sikerült. Azt mondta, hogy szeret, de már nem szerelmes belém, de segít, amit csak tud, hogy ne legyek szomorú. Megesküdött a gyermekére, hogy nincs senkije, egyszerűen elmúlt. (egyébként 15 évvel idősebb nálam, és anno ugyanígy megesküdött, hogy soha senkinél nem érezte, hogy el akarja venni. Nagyon szeretem és vissza kell szereznem, tudom, hogy imádott. Hogy múlhatott el? Beleőrülök és a közös munka miatt még rosszabb. Megbszéltük, hogy bennt titokba tartjuk, mert nagyon kellemetlen lenne nekem, hogy egyfolytában csak hajtogattam, hogy milyen boldogság van, lánykérés,m eg minden, erre dob. Nem bírnám ki, hogy menjen a csámcsogás, miközben szenvedek. Mit tegyek? Mindenképp vissza kell őt szereznem.
2012. júl. 31. 21:00
 1/2 davii válasza:

Utólag jöttem rá, hogy te vagy a hölgy! :D


Na de viccet félre téve, azaz igazság, hogy az úr egy kicsikét butus, mivel ő az amit szerelemnek nevezett az az úgy nevezett "rózsaszín köd" volt csupán! Ha a rózsaszín köd elmúlik utána lehetnek a komoly szerelmek, ha várna egy kicsit lehet, hogy beléd szeretne, IGAZÁBÓL!


Azt, hogy hogy szerezd vissza azt sajnos nem tudom, mert pasi vagyok, és nem látom úgy a helyzetet, mivel nem ismerem se őt se téged! :S

2012. júl. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan nincs,hogy nem szimpatikus valaki,aztán hirtelen szerelembe esek vele...

Hogy a kérdésedre válaszoljak: sehogy.:(

2012. aug. 1. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!