Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedves mindenki! Egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lucia popp kérdése:

Kedves mindenki! Egy olyan szerelemet hogyan lehet elfelejteni, amiről tudod (mindketten tudjuk), hogy az igazi, ami teljesen eltalált? Én el is váltam részben miatta. Csak 36 évesen ismertem meg általa a szerelmet is. Van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
2012. júl. 20. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha elváltál mégis miért kéne elfelejteni?
2012. júl. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hogyan lehet részben elválni? Egyébként hacsak nem halt meg a másik fél, akkor valóban nem látom okát, hogy el kellene felejteni egy valóban mindkét fél szerint igazi szerelmet.
2012. júl. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amúgy nem részben vált el, hanem részben MIATTA, de jót nevettem.:D
2012. júl. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is kerültem már hasonló helyzetbe. Azóta sem sikerült elfelejtenem az illetőt, de a gyötrődés folyamatosan kopik. Nálatok mi az oka, hogy nem lehettek együtt?
2012. júl. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#3: édesistenem, ezt de benéztem :) de végülis a mondat az én fordításomban is értelmes :D
2012. júl. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 tényleg értelmes, csak vicces.:D
2012. júl. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedveseim,

örülök, hogy egyeseket jókedvere derítettm.

Az első kérdésem 750 karakteres volt, aztán 520 és végül lett ez, amit viszont meg kellene magyarázni.

De mindegy, "ha nem mondhatom el senkinek, elmondom ..."

Szóval teljes az elválás részemről, és kötelező a felejtés, mert a nagy Ő nem mellettem döntött, hanem az élettársa mellett, akivel készülődött a lombikprogram (a családja anyagi hozzájárulásával) és azóta célhoz is ért. Mi persze közben találkoztunk is ,úgy csináltunk, mintha lehetne másképp, legalább pár órára.


Egyesek jókedvre derítésén kívül volt azért még egy jó hozadéka, hogy ezt leírtam: kicsit kívülről látom az egészet, és elolvasva régi hasonszőrű bejegyzéseket látom, hogy nem vagyok egyedi eset és csak magam tudok magamon segíteni. Minden fejben dől el(írtátok ti) és én döntöttem.

Mindent ki a fejemből, helyet az új élményeknek.

Remélem ilyen elszánt leszek holnap is.

mindenkinek üdvözlet

2012. júl. 21. 16:21
 8/8 anonim ***** válasza:
35%

36 évesen lettél Ribi ! Valakinek a Ribije vagy és még ráadásul naiv és "vak" is! Ezt nevezed te igazinak !? Hát neked fogalmad sincs az életről és a kapcsolat megtartásáról. Ezért váltál el? IQ a fejbe ? van ? nincs?

Azt szokták mondani ,hogy a férfiak a farkukkal gondolkoznak és az után mennek. Igaz nekik ott is van fejük,azon a részen. De te mivel gondolkozol,miután mész? Az üres lyuk után? Minden tiszteletem és elismerésem a Férfié aki használ téged az igényeinek és szükségleteinek megfelelően.

2013. ápr. 22. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!