Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Titeket zavar, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavar, ha a barátnőtök nincs kibékülve a testével?

Figyelt kérdés

Hogy egyfolytában diétázik, meg néha mondogatja, hogy milyen kövér. Meg ha magamból indulok ki, akkor a súlyom miatt néha nagyon-nagyon el tudok keseredni, olyannyira, hogy még az életkedvem is elmegy. Ez nagyon zavaró nektek?


16/L



2012. júl. 31. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
ugyan ez van barátnőmel eleinte nem zavart de egy idő után elég zavaró h nem hiszi el h nincs semmi baj az alakjával meg h nekem pont így jó de a végén sikerült meg győznöm ;)
2012. júl. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

engem alapból az nem zavarna ha nem lenne kibékülve vele, ha normálisan tenne ellene.


de volt bnőm pl, minden héten elmondta 4 hónapon keresztül, h jöv ő héttől eljár futni, meg konditerembe, persze sose lett belőle semmi, helyette inkább napi 1 alma, meg pár jégkrém volt az eledele.


Ez viszont zavar, főleg hogy én próbálok egészségesen étkezni, erre ezt kell néznem hogy ő nem eszik, na meg h fehérje gyanánt olajban sütött párizsit eszik...


és ha mondod neki, hogy hogy lenne jó, akkor csak rádhagyja, mintha ő jobban tudná:D


az iylen idegesít, jobban belegondolva jobb is h már nem vagyunk együtt:D

2012. júl. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
akkor baj ha az ember mondja neki hogy szép meg hogy nincs semmi baj vele, és még is csak azon agyal meg állandóan mondogatja
2012. júl. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Engem zavar, egy idő után zavaró, hogy tényleg nem tudod meggyőzni, és szar, h nem hisz nekem... Nehéz, én úgy bírom ki, hogy ezt hallgassam, hogy szeretem, és elfogadom a hibáival együtt, még ha csodaszép is!

18/F

2012. júl. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem már az is zavaró, hogy itt napi 10 ilyen kérdés van :-D

te kis dagadt disznócska, senki sem szeret? brühühüüüü

az lenne a jó, ha a külsőd miatt szeretnének? akkor nem lenne bajod, em pityeregnél itt te kis szegény

:-))))))

2012. júl. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem nincs baràtom,de ha lenne vmi jòpasi,akkor tuti elmezdenèk intenzíven edzeni...lehet fogyòkúràzni is...bár mostmàr nem vagyok önbizalomhiányos...régen az voltam.Nekem nincs sok feleslegem hamar meglenne az eredménye szerintem.Viszont soha nem panaszkodnék ès kèrdezgetném hogy milyennek làt stb.Nekem ez érzèkeny téma.De mindent megtennèk hogy bombâzò legyek(egyébként arc ès magassàg megvan hozzà)
2012. júl. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!