Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pózok páros alváshoz?

Figyelt kérdés
A barátommal gyakran alszunk együtt, de valahogy sosem sikerül úgy laludnunk mint a filmekben, tudjátok, h a srác a hátán, a csaj meg oldalasan a mellkasán és átölelik egymást. Ez sosem sikerül kényelmesen, akárhogyan helyezkedek. Pedig olyan szívesen aludnék úgy h közben hozzábújok/rá hajtom a fejemet..vmi tanács? ötlet?
2012. aug. 1. 00:28
 1/8 anonim ***** válasza:
ez nekem is fomntos volt és azt hittem számir, mig rá nem jöttem, h megdugni mást akar. aludni mondjuk jó voltam én is. :D
2012. aug. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ő elterül mint csillagpatrik és a te jobb könyököd az ő karján van a bal kezed pedig hasán/mellkasán a bal lábad pedig az ő bal lábán :)
2012. aug. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Na te is a rossz oldalon alszol! A nőnek mindig a férfi jobbján van a helye! :D
2012. aug. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2012. aug. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előtte szexelni kell egy orbitálisat!
2012. aug. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
AZ ÉLET NAGY PROBLÉMÁJA!
2012. aug. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, igen! A jó oldalon kell beterülnöd!!!!
2012. aug. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :'D akkor már rájöttem a problémára..túl magas a barátom teste vízszintesen, szal a bordája túl magas. köszi a csillagpatrikos ötletet, de az sosem jön össze, olyan érzés mintha egy olyan ágyon aludnék, ami két részből van hosszában összetolva, és az egyik 10cm el magasabb lenne a másiknál. a képeket is köszi, az oldaltfekvős egész jó, de olyankor valahogy nem érzem h igazán ott van. a kiadós szex meg mindig megvan előtte, de utána jó egymáshoz bújni. és igen az élet nagy problémája ez..addig örülök amíg nincs nagyobb :)
2012. aug. 1. 00:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!