Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szegény férfi - gazdag nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szegény férfi - gazdag nő páros. Gyakori az ilyen?

Figyelt kérdés
Láttam már, hogy vannak ilyenek is, de nem tudom milyen gyakran fordulnak elő, vagy csak elég ritkán adódnak.
2009. okt. 8. 12:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy túl gyakori lenne. Reménykedsz, hogy kifogsz egy gazdag nőt? :D
2009. okt. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem gyakori de van ilyen!
2009. okt. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Elsőnek: Egyáltalán nem, nekem nem számít a pénz. Nekem is kevés van, de nem hiszem, hogy az anyagiak miatt nincs sikerem a lányoknál.
2009. okt. 8. 12:21
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyébként a kérdést általánosságban tettem fel.
2009. okt. 8. 12:21
 5/8 kolosszus22 ***** válasza:

Van egy ilyen kapcsolat az ismeretségi körömben. Bár azért annyira nem szegény a srác, de a lány jóval tehetősebb nála, ráadásul a csaj kinézetre is egy istennő, a srác pedig teljesen átlagos. Valamit nagyon tudhat, ha kifogta ezt a csajt.

22/F

2009. okt. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

hát asszem a pénz nem számít, de viszont sok veszek szokott belőle lenni, ismeretségi körömből tudom...


nekem egyáltalán nem számít a pénz több mint egy éve vagyunk együtt a barátommal, és mindent felesbe fizetünk! énsem meg ő sem akar kihasználni, persze ő többször fizet valamit, mert nem hagyja h. kifizessem de ez pl:egy csoki vagy egy pizza vagy valami ilyen kicsike dolog


igazándiból ha valaki a pénze miatt szeret valakit, az undorító, mert nem boldog sosem, és egy hazugságban él, hidd el pénz nélkül is lehet valakinek agy boldok párkapcsolata, és pénz nélkül is lehet boldog perceket csinálni egymásnak...

én csak tudom

17/L

2009. okt. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lady Chatterley reinkarnálódott?
2009. okt. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Dobopapa ***** válasza:
Hát, nekem volt ilyen a haveri körömben, de ott hagyta a csaj a srácot, mert nem tudott papucsot csinálni belöle
2012. jan. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!