Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyhogy ennyire természetessé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyhogy ennyire természetessé vált "kémia", tényleges szerelem nélkül belevágni egy párkapcsolatba?

Figyelt kérdés
Itt is mindennapos gyakorisággal szajkózza a felhasználók zöme (jóformán kikelve magából), hogy mi sem lehet helyesebb lépés egy egyszerű mérlegelés-alapú "kavargatásnál". Mintha csak egy kritériumlistát hordoznának folyamatosan a fejükben és sorra pipálnák ki a pontjait, melyeknek eleget tesz az érintett. Intelligens, jó humorú, gondoskodó, nyugodt vérmérsékletű, sármos, izmos a testfelépítése, jóképű és még anyagi biztonságot is nyújt, avagy női kiadásban kedves, szerény, műveltebb, házias, bombaalak, tetszik az arca, ergo tökéletesen megfelel, leállhatunk vele jövőt tervezni. Nem számít, hogy éppenséggel gyíkfing sem fogott meg benne, hogy időt sem adtunk a vonzalomnak a kialakulásra, hogy nem érzünk töretlen szeretetet kiszemeltünk iránt, hogy nem pattant elő a szikra, a hangsúly kizárólag az ideális mivoltra helyeződik. Kérdem én, mire jó ez? Leledzhet a hiba akár bennem is, de részemről én elképzelhetetlennek tartom az egészet, nem másfél elteltével óhajtok netalántán rádöbbenni, hogy "hoppá, én szeretem Őt". Kérlek titeket egy érdemleges magyarázat megadására, komolyan furdal már a kíváncsiság ez ügyben.

2012. aug. 1. 03:30
 1/6 A kérdező kommentje:
*[...] nem másfél ÉV elteltével [...]
2012. aug. 1. 03:33
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Mi is szerelem nélkül kezdtünk el járni barátnőmmel. Bejöttünk egymásnak, egyezett az érdeklődési körünk, randiztunk, ami nagyon jól sikerült és aztán a 2.,3. randi körül már egy kapcsolatban találtuk magunkat. Szerelmesek mindketten kb 1 hónap múlva lettünk. Nem értem mi ezzel a gond.
2012. aug. 1. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

21.század,média,társadalom műve


Ennyi röviden

2012. aug. 1. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A gond nem más, minthogy - a saját nevemben nyilatkozván - semmi garanciát nem látok az érzés későbbi eljövetelére, gyakorlatilag fellegvárat építek egy ilyennel. Egy közös irányultsága az érdeklődésnek egymagában édeskevés ahhoz, hogy efféle vágyat ébresszen bennem, akárcsak minden egyéb tárgyilagos adat. Arra a bizonyos megfoghatatlan varázsra is szükségem van, különben kényelmetlenül érezném magam a bőrömben. Mások "működési elve" ilyen szinten eltérne az enyémtől?
2012. aug. 1. 04:00
 5/6 anonim ***** válasza:

Én úgy vettem észre, hogy itt nagyon sokan minden áron "párt" akarnak maguknak szerezni, ha ez nem jön össze mondjuk 10 alkalommal, akkor rögtön itt sírnak. A többi meg bíztatja, hogy "adja lejjebb az igényeit". Mintha kötelező lenne 15 évesen már mindenkinek szerelmi életet élnie...


Egyszer egy olyasmi kérdésre, hogy "Szerelmesek voltatok-e a párotokba, amikor összejöttetek?" azt merészeltem válaszolni, hogy "Igen, másképpen el sem tudnám képzelni a járást valakivel". Erre megkaptam, hogy annyira nem bírják azokat a "kiscsajokat", akik minden héten másba szerelmesek :D

Mellékesen megjegyezném, hogy 27 éves vagyok és eddig életemben 3 férfival voltam összesen :P

2012. aug. 1. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a legtöbb férfi csak azért tart barátnőt hogy legyn kivel kúrni rendszeresen


A legtöbb nő meg azért tart pasit hogy legyen ki eltartsa őket stb


A szeretet az legalul van a ranglétrán sajnos,rengeteg kényszer kapcsolat van

2012. aug. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!