Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a szerelem igazából kémia,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a szerelem igazából kémia, miért számít, hogy helyes-e valaki?

Figyelt kérdés
Csak elméleti kérdés.
2012. ápr. 21. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert a szerelem igazából jóval összetettebb dolog annál, hogy "csak kémia".
2012. ápr. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert aki szép, az egészséges is, és aki egészséges, az jó apa lesz, jó génállománya tovább öröklődik, az utód is szép, és ettől lesz bódottá a nők lelkében. Ezért kell helyesnek lenni.
2012. ápr. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Mert nem kémia, csak a nők szeretik ezzel takargatni a felszínességüket. A másik kedvenc szavuk a kisugárzás.
2012. ápr. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Érdekes, ezt a férfiak is mondják.

Egyébként meg 2 szép embernek nem feltétlenül lesz szép gyereke, mert beszámítanak a korábbi ősök génjei is. :D

A szépség meg relatív.

2012. ápr. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Utolsó: A pasik is szeretik a kisugárzásra fogni a dolgokat ;)

Amúgy ahogy már az egyik válaszoló leírta az ilyen embernek jó a génállománya. De az, hogy kinek mi a helyes az nézőpont kérdése. Sok olyan férfi van, akiért én külsőleg odavoltam, barátnőim meg csak néztek, hogy nekem ők kellenek? :D

2012. ápr. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy kis javítás: 3-asnak szólt az üzenet :D
2012. ápr. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A férfiaktól is ugyanúgy takarózás, de én nőktől hallom gyakrabban ;)
2012. ápr. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7: mert te gondolom nőket próbálsz felszedni ;)


A kérdéshez: ahogy előttem is mondták, genetika. Van egy olyan mondás, hogy mindig az erősebb kutya b*szik. Embereknél ez eltolódott inkább a kinézet irányába, erőre már annyira nincs szükség.

Az én barátom nem az a kimondott szépségideál. De nekem iszonyú helyesnek tűnik, meg nagyon szeretem a szagát, illetve baromi jól érzem magam vele (közös hobbi, közös hülyeségek). De az nem derült volna ki, hogy mennyire jól érzem magam vele, ha nem vonzott volna eredetileg.

2012. ápr. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert a tetszés is kémiai folyamatokat indít el az agyban!!!
2012. ápr. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!