Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek van esélye egy biszex hajlamú, női fehérneműt is szívesen viselő, egyébként jóképű, kisportolt pasinak, hogy komoly barátnőt találjon?

Figyelt kérdés
Ami külön nehezíti a dolgot,hogy a domináns lányok a gyengéim...

2012. aug. 1. 07:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Háttt Attól függ h mi a komoly kapcsolat számodra. Monogám?? Mert akkor sztem nem. Van egy biszex haverom (bár sztem ő nem hord női fehérneműt) volt már huzamosabb ideig barátnője, de közben azért összejárkált srácokkal is. Ha nyitott kapcsolatot akarsz akkor miért ne
2012. aug. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Most nem bántásképpen, de hogy a fenébe tudsz te női fehérneműt viselni?


Hogy férsz el benne? Én egyszer poénból felvettem barátnőmét, de szélsebesen vettem le :)

2012. aug. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én sem mindig hordok női fehérneműt de izgat és jól érzem magam benne,persze csak diszkréten hódolok e fétisemnek :)...Mondjuk olyan nyitott de komoly kapcsolat jó lenne ahol a bnőm nővel/férfival is félreléphet ,és férfival én is lehetek időnként leginkább a párommal közösen,,
2012. aug. 1. 07:43
 4/10 anonim ***** válasza:
Tehát egy biszex csaj lenne a legjobb. Hát elég nehéz lesz találnod sztem, de sok sikert. :D
2012. aug. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem feltétlen kell,hogy biszex legyen csak ezt a lehetőséget sem zárnám ki...csak talán a hetero lányokat inkább taszítják a bi fiúk ...
2012. aug. 1. 07:51
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a komoly kapcsolat és a nyitott kapcsolat kizárja egymást. Hogy lehetne valami komoly, ha közben másokkal is szexelsz?

Én így érzek: hozzám ne érjen egy olyan pasi, aki mellette még fiúval is szexel. Szerintem undorító. Azt még inkább megbocsájtanám, ha egy nővel csalna meg.

A női fehérnemű az hagyján, bár én sem értem, hogy férsz el benne.

2012. aug. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szia, dobj privit :) 20/L
2012. aug. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Engem nem taszítanak a bi fiúk:))
2012. aug. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Golan Trevize ***** válasza:
Inkább egy meleg pasit keress, az jobban fogja tolerálni, hogy néha lányokhoz jársz.
2012. aug. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Parkapcsolatot,miként romantikus érzelmeket sem tudok elképzelni pasival,k kizárólag nővel....a férfiak csak szexuálisan izgatnak...kellemes élmény a másik oldalt is megtapasztalni,élvezni....
2012. aug. 2. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!