Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar többet a lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mian kérdése:

Miért nem akar többet a lány, ha látom hogy vonzódik hozzám és "tapasztalom" is?

Figyelt kérdés

1éve megismerkedtem egy lánnyal házibuliban, ott összejöttünk majd másnap bevágta hogy nem akar komolyat mert átverte egy srác eléggé, ám tali végén mégis láttam hogy szeretné hogy megöleljem viszont a "csalódottság" miatt hogy nem akar tőlem semmit nem akartam. Ezt követően rá egy hétre már barátja lett, amit kicsit ellentmondásosnak tartottam a "nem akarok komolyat" szöveg után. pár hónapra múlva ez az új srác is szintén dobta. Kicsivel később elhívtam találkozni, eleinte feszült volt a beszélgetés részéről mert ő velem ellentétben nem valami beszédes. 1óra alatt feloldódott végül, még meg is masszíroztam ill. nagyon jót is beszélgettünk. Estig tartó beszélgetés után hazakísértem és láttam rajta hogy vár valamit így magamhoz húztam és megcsókoltam. Szemmel láthatóan tetszett nekié

Másnap már láttam hogy fb-n nem nagyon keresi a társaságom, de megbeszéltünk egy talit amit lemondott egyéb okok miatt. rákérdeztem hogy jelentett e neki valamit a csók, majd jött a szöveg ismét:"nagyon aranyos vagy és jó volt veled, de nem akarok többet és nem akarlak átvágni"

Valaki magyarázza már el hogy miért csinálják ezt a lányok?! nem vagyok bunkó, se nyalizós srác, rendes, jóképű, jó megjelenésű, jó anyagi helyzetben is állok, tudok főzni, masszírozni, és még sorolhatnám... fiú-lány barátaim szerint jobb srácot egy lány se kívánhatna.

Gondolkodtam már azon is, hogy nem kéne foglalkoznom azzal amit mond, keresnem kéne a társaságát gyakran és át törném benne azt a falat.

Első sorban lányok tanácsa érdekelne, de másik nemet is meghallgatnám:)



2012. ápr. 12. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ő sem tudja, hogy mit akar és elég komolytalan lány. Nekem úgy tűnik, hogy ha épp valami nem stimmel akkor jót teszel az önbizalmának, és csak játszik veled.

Én a helyedben továbblépnék.


21N

2012. ápr. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

ad 1 lehet mást szeret vagy más tetszik neki

ad 2 lehet nem akarja, hogy megint átverje valaki

ad 3 ha ennyit beszélgettek és hagyta, hogy masszírozd akkor tuti valami van na a másik, hogy utána nem keresi a társaságod...lehet, hogy bűntudatot érez mert elcsábult:D érdekesek vagyunk mi lányok:DD

2012. ápr. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Elmondta, nem? "nagyon aranyos vagy és jó volt veled, de nem akarok többet és nem akarlak átvágni"

Akkor épp csókolózni volt kedve, jó volt neki, de annyira nem vagy neki bejövős, h ezt folytassa. Nem kellesz eléggé.

2012. ápr. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a barátommal ugyan ezt csináltam :$ Mármint az első randin tök megvoltunk, csókolóztunk is, aztán még párszor taliztunk, de megmondtam neki, hogy nem szeretnék semmit (pedig tetszett). 3 hónapig nem is beszéltünk meg semmi, aztán a születésnapján mégis megint egymásra hangolódtunk ás azóta is jól megvagyunk. Szerintem próbáld meg azt a falat áttörni ;)
2012. ápr. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert annyira nem vonzódik hozzád, hogy akarjon is tőled valamit. Vonzódik valamennyire, de nem olyan hű de nagyon. Nem tudom másképp elmagyarázni. Nekem is csillió ilyen esetem volt régen, de ma már nem csinálom, mert most már rájöttem, hogy aljas dolog a másik lebegtetése. Ha valaki nem fog meg annyira, hogy komolyan akarjak tőle valamit, akkor ma már a szemébe mondom.
2012. ápr. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
utolsónak lehet igaza van, nyilván az is közre játszhat hogy jóval fiatalabb mint én... csak egyszerűen nehéz nem rá gondolni meg arra az estére, mivel 3éves kapcsolat után 2évig nem volt senkim és most ő volt az aki megfogott...
2012. ápr. 12. 17:13
 7/7 A kérdező kommentje:
u.i.:13:33 köszönöm, 14:44 arra még elég sokat kéne várnom hogy ő is belássa többet érek a legtöbb srácnál...
2012. ápr. 12. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!