Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valószínűleg leszbi vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valószínűleg leszbi vagyok. De nem merem elmondani a legjobb barátnőmnek akibe beleszerettem. :/ Esetleg hol tudnék leszbikus lányokat keresni? 17 vagyok.

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok a legjobb barátnőmbe... már 2 éve szenvedek azzal, hogy hogyan mondjam el neki, de még nem vettem bátorságot rá.... imádom amikor hozzámér..mikor puszit adok az arcára már legszivesebben megcsókolnám de nem merem... aludtam már vele együtt, de nem mertem megtenni a lépést. már sokszor azon gondolkodom, hogy hogyan itassam le és akkor esteleg rányomulhatnék... mit tegyek? segítsetek!

#leszbikus #leszbi szerelem
2012. aug. 1. 14:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

itasdle de full KO-ra mert akkor nem önmagát fogja adni.egy üveg bor vhol 2esben,az több mint bátorság,de még nem részegség.

ha kosarat kapsz akkor neten vannak leszbi társ keresők.

2012. aug. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nekem mondott barátnőm ilyet, hogy ő szerelmes belém és előtte is hangoztatott ilyeneket... Nem vettem fel, de a legutolsónál elgondolkodtam, hogy most tényleg az vagy mi??? De ott élesben megint nem vettem fel, csak mosolyogtam és mondtam, hogy hát én még mindig a pasikat szeretem... Amúgy barátnőmnek is van pasija. Ő inkább biszex.


Ha tudod, hogy nem biszex és nem leszbikus akkor nem tudom ilyet jó ötlet e elmondani. Távolság tartóbb lesz. Ha netán meg hajlana rá, akkor rajtatok múlik. A leitatást hagyd inkább, helyette beszélgessetek és viccesen puhatolózz, hogy például csókolózna e lánnyal. Más ötletem nincs. De ha azt mondaná, hogy igen, nehogy rá ugorj! :D

2012. aug. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Én előbb kideríteném, mit gondol a lányokról. Aztán hangsúlyoznám, hogy nagyon örülök, hogy barátok vagyunk, de szeretném, ha többek is lehetnénk.
2012. aug. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
ha ismerkedni szeretnél, nekem írhatsz :) 20/L
2012. aug. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
85%

én 18 voltam akkor, es a bnőm 19. elmentünk bulizni akkor is mar naon tetszett, ittunk, nem mondom h leitattam, nem kellett itatni :D aztan lesmaroltam, csak ugy hirtelen, engedte, vissza csokolt :) naon klassz érzés volt, aztan ugye egy utcaban laktunk együtt mentünk haza, az utcan is smároltunk ahol csak megálltunk :D sötét volt reszegek voltunk, nem számitott. neki volt pasija szal bi.. masnap kaptam egy levelet tőle, h szerelmes belém. maga volt a mennyország :$ 1 vig tartott aztan, megint bepasizott, gyere van. boldog. gondolom én. fél éve megkeresett facen.. h sosem felejt el mert igy 5 év utan is vissza emléxik mien boldog volt velem.. azt is irta h még szeret ( ezt már nem hiszem ) de naon befolyásoltak a szülei.. szal.... ez is közre jatszhatott h szétmentünk :(


szal hajráá!!! :) próba szerencse. én nem bántam meg :)

2012. aug. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
23 éves vok es lany. bocsi h kihagytam pár betűűt :D siettem . upsz :)
2012. aug. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 wewe válasza:
szerintem ne itasd le,hadd,hogy igyon magától. :)
2012. aug. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

úr isten! Hát nagyon rendesek vagytok és köszönöm hogy pozitív tanácsokat adtatok. Nagyon hálás vagyok. :)

Hát az az igazság, hogy pl egy képen amin 2lány smárol, arra már azt mondja hogy fúj..

Tehát szerintem nem nagyon jön be neki az ilyen dolog. Meg szokta írni hogy hiányzok meg hogy szeret, de ő ezt csak barátságból írja. Rengeteget veszekedtünk már az én féltékenységem miatt, amiről ő nem tud, tehát csak azért vesztem össze vele, mert más lányokkal láttam, meg utáltam a pasiját, akivel már szakított. Sok éjszakát átsírtam már miatta. Ja és egyébként sokszor elcsattant a szájra puszi, mert mindig puszilgatjuk egymás arcát és hát valahogy félrement, de csak mosolygott.

2012. aug. 1. 21:08
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
szia, először az én barátnőm is azt mondta hogy fúj... Aztán egyszer ittasan smároltunk, először nem tetszett neki, mert kövi nap rám se mert nézni: aztán legközelebb már ő nyomult rám... 1 éve járunk. Hajrá :) ja a csók előtt már több hónapja szerelmes voltam belé. Nincs lehetetlen. 19/L
2012. aug. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

annyira örülök hogy ilyen kedvesek vagytok. Olyan jó olvasni, hogy nektek sikerült. Ez bíztató a számomra..! Többen írtátok hogy azóta együtt vagytok. Most bocsánat hogy ilyet kérdezek, de ti felmeritek vállalni mások előtt? Pl : az utcán is kézenfogva mentek?

Jaj az nagyon rossz lenne, ha pl megyünk valahova és hozzá sem érhetek, akkor alig várnám, hogy hazaérjünk. Ráugranék egy az egyben :) és még az a helyzet hogy ez a lány gyönyörű. Nem láttam még ehhez foghatót. Hát én nem tartom magam szépnek. És azt nem tudom, ha kiderülne, hogy nem is írtózik a dologtól, akkor velem hajlandó lenne-e rá.!? Mert imád azt tudom

2012. aug. 2. 09:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!