Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha gyakran eszembe jut, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha gyakran eszembe jut, hogy milyen lenne megcsókolni a legjobb barátnőmet akkor leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés
2010. máj. 18. 22:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Természetesen.
2010. máj. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki...Ha utána is meg akarod csókolni, akkor érdemes elgondolkodni. De lehet h csak a kíváncsiság hajt.Én is csókolóztam már a barátnőmmel, 13 voltam, most 7 éve vagyunk együtt a barátommal, és egyáltalán nem hoznak lázba a nők. 21/L
2010. máj. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gondolatban már igen ; ) Jó úton haladsz! : D
2010. máj. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem érzem úgy h vonzódom hozzá, meg én úgy érzem h a fiúkhoz vonzódom...akkor most próbáljam meg és lesz ami lesz? nem nagyon szeretnék leszbi lenni :S
2010. máj. 18. 23:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha a fiúkhoz vonzódsz ezek ellenére, akkor lehet biszex vagy!
2010. máj. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy leszbikus, sem bisex.

Csak lány....

Próbáld kivele, nem lesz semmi.

Később meg olyan is lesz mikor lesz barátod de egy másik fiúval akarsz majd smárolni :). Nah az lesz a szar helyzet....

2010. máj. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Hát remélem azért nagyon egyik se fog előfordulni, se a leszbiség, se az hogy mást szeretnék csókolni mikor van barátom :)
2010. máj. 18. 23:30
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha leszbikus vagy biszex vagy akkor vonzónal találod egy másik nő testét is... Szoktál olyat érezni hogy nem tudod levenni a szemed a csajok melléről vagy fenekéről?

A csókolózás kellemes dolog kamaszkorban sokakat megmozgat a kíváncsiság, de a kolyabb hajlamok ott kezdődnek amikor már testileg is vonzódsz nőkhöz. Nézz néhány erotikus képet nőkről, ha beidít, akkor gyanús a dolog...

2010. máj. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
eddig nem fordult elő, hogy a lányok teste is vonzott volna... remélem akkor hogy ez csak kíváncsiság
2010. máj. 20. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!