Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet pasit szerezni? De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet pasit szerezni? De már komolyan

Figyelt kérdés

Tudom, hogy gyakorlatilag bárhol, mégse jön össze.

Az a baj, hogy nem ismerek meg új embereket egyáltalán, mindig csak a "régiekkel" járok össze, akiknek csaja van, vagy nem vagyunk egy hullámhosszon stb...

Pedig annyira tényleg nem vagyok gáz... 17L

(A kérdést nem azért írtam ki mert itt akarok ismerkedni!)


2012. aug. 1. 21:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

pontossan mit értesz ez alatt: "annyira tényleg nem vagyok gáz"

Ez is befolyásolhat dolgokat a kapcsolatteremtésben.

2012. aug. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Megpróbáljuk együtt? Na most nem azér.
2012. aug. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ha rájöttél, add át tapasztalataidat.


17/f

Thor, a villámok istene.

2012. aug. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
hát ha nagyon-nagyon jó csaj lennék le sem tudnám vakarni magamról a pasikat (mondjuk vannak nagyon nagyon jó csaj ismerőseim, nekik sincs pasijuk). meg voltak már akiknek tetszettem, és nem csak ilyen kétségbeesett fiúk. szóval azért mégsem a legrosszabb kategória vagyok.
2012. aug. 1. 21:59
 5/15 Hole Hunter ***** válasza:

Csak akkor ismerhetsz meg új embereket, ha nyitott vagy.

Nem olyan nehéz az. :)

Sok sikert!

2012. aug. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

eleinte kicsit zárkózottabb vagyok sajnos :(

köszi :))

2012. aug. 1. 22:05
 7/15 anonim ***** válasza:

Szinte bárhogy, a pasik elég nyitott lények, mindig mindenkinél próbálkoznak. :)


Kezdj bele egy hobbiba,járj el táncolni, vállalj önkéntes munkát vagy kezdj el sportolni. (és ne a futás legyen az) :)

2012. aug. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Te is érzed, hogy az, hogy csak a régiekkel jársz össze, nem jó ötlet, ha újakat akarsz megismerni. Másrészt viszont én hiába járok össze olyan ismerőseimmel, akiket rég ismerek, mindig megismerkedem újakkal, rajtuk keresztül is, meg spontán is csapódnak a társasághoz.


A másik, hogy az nagyon nagy baj lányoknál is és fiúknál is, hogy úgy állnak hozzá, hogy legyen már pasim/legyen már csajom. Így aki bizonyos szempontoknak megfelel, az már jöhet is akár. Ez egy nagyon rossz hozzáállás. Szerintem ez egyszercsak jön magától, találkozol valakivel, akivel valami különlegeset érzel, majd megismered és beleszeretsz. Ehhez idő kell.

Tudod szerintem csak olyannal érdemes kezdeni, akiről úgy gondolod, hogy életed párja is lehet. Aztán lehet, hogy 1-2 év múlva szakítotok, és jönnek majd mások, de soha nem szabad alább adni. Nem helyeslem, amit mostanában csinálnak az emberek, hogy 2 hete megismerkedtek, aztán már járnak, aztán 3 hónap múlva pedig szakítanak, mert a másik lám, nem tökéletes. Aztán már jön is a másik.

Tudom, más korosztály vagyunk, mert 10 évvel vagyok idősebb nálad, de soha egy percre sem fordult meg, amikor egyedül voltam, hogy pasit kéne "szereznem". Gondold át, hogy ez hova vezet, nem biztos, hogy neked arra van szükséged.

2012. aug. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

köszi :)

hát mivel a társaságban többnyire fiúk vannak, inkább csak új lányokat ismerek meg, de azokat se nagyon :D

soha nem jönnék össze valakivel csak azért, hogy legyen valakim, de azért tényleg magányos vagyok már szerelem téren. kezdek kétségbeesni, hogy ha most nincs lehet, hogy még 10 évig nem lesz...

2012. aug. 1. 22:18
 10/15 anonim ***** válasza:

Hát, ha valóban kétségbe vagy esve és már igazán szeretnél pasit, akkor épp itt az ideje, hogy esélyta adj az online ismerkedésnek is, ez a zárkózott stílus taszítja a fiúkat, így nem csoda, ha nem jön össze.

Egyébként lányként sokkal könnyebb dolgod van, szóval ez fura, sosem értettem, ha csak nem vagy valami ritka válogatós külsőre és esélyt sem adsz a srácoknak, mert akkor értem miért nincs párod.


egy hajdú-bihari srác

2012. aug. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!