Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem szeretném őt komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem szeretném őt komolyan venni, akkor is miért leszek erre nyitott? Nem szerelem! Részl lentebb.

Figyelt kérdés

van egy srác.

jól érzem vele magam.

de nem szeretném ha komollyá válna.

viszont vele akarok lenni.

és észre vettem magamon, hogy mások felé nem tudok mellette nyitni. mintha mások nem érdekelnének, csak ő, akivel csak jól érzem magam, de ennél többet nem szeretnék, mert hosszú távra nem jön be.


van erre valami megoldás?

szóval én szeretnék komoly kapcsolatot, csak nem vele, viszont őt meg nem vagyok képes elutasítani, voltaképp olyan, mint a drog :)


2012. aug. 1. 21:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Szexuálisan vonzódsz hozzá.
2012. aug. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szo.pd le és megvan oldva.
2012. aug. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Miért nem szeretnéd, hogy komoly legyen köztetek ez a kapcsolat? Ő mit szeretne?

Ha meg van a lehetőséged arra, hogy vele legyél...akármilyen módon is - legyen az szex, vagy csak egy séta, beszélgetés - akkor élvezd egész egyszerűen, és nem kell másokkal ismerkedned csak azért mert vele nem akarsz hosszú távon együtt lenni, hiszen ki tudja? ... ha több időt töltesz el vele lehet ez megváltozik benned. Ha meg mégsem, legalább volt pár klassz hónapod:)

2012. aug. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ugyanigy vagyok én is egy fiúval. Vele akarok lenni, de tudom komoly kapcsolatra nem szeretném. De mellette meg mással nem foglalkozok. Érdekes helyzet ez. :)
2012. aug. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
akkor te is szo.pd le!
2012. aug. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

szerintem a srác vonzódik hozzám, mint nőhöz. de szex még nem volt.

és szerintem a srác is így áll felém, hogy jól érzi magát velem,és ennyi. arra meg miért mondana nem-et.

de amilyen beállítottságú, nekem az komoly kapcsolatban nem jön be. megváltoztatni nem akarom, nem is tudnám, meg úgy nem is ő lenne.

csak az a baj, hogy mellette lehet elmegyek a nagy ő mellett, ha érthető.

de vele meg nem tudom abba hagyni.

és csak telik az idő feleslegesen.

2012. aug. 1. 21:11
 7/10 A kérdező kommentje:

első mond valamit....

szóval a szexuális vágy tenne ilyenné?


de szerintem szex után sem lenne másképp.


hogy keveredjek ebből ki?

2012. aug. 1. 21:14
 8/10 anonim ***** válasza:
Próbáld ki vele lehet hogy ha jobban megismered kiderül hogy mégis Ő a nagy Ő! :))
2012. aug. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

ilyen jellegű megérzéseim sajnos nincsenek vele.

sőt.

2012. aug. 1. 21:19
 10/10 anonim ***** válasza:
Attól még kipróbálhatod!Vagy hagyd a francba és keress valakit aki tényleg a nagy Ő! :)
2012. aug. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!