Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges, hogy ő máshogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lala98 kérdése:

Lehetséges, hogy ő máshogy gondol rám?

Figyelt kérdés
Naggyából egy hete ismerek egy srácot,barátnőmnek tetszik,és előtte mesélgetett róla. Jófejnek tűnik,igazából jól is néz ki,csak az a baj vele,hogyhát,konkrétan himringyó. Hogy sok lánnyal járt már,és "állítólag" csak azért,mert szépek.Én nagyon ezt nem hiszem el,mert elsőre már feltűnt,hogy van benne valami vonzerő..Ugye mindkettőnknek tetszik,és mindkettőnkel csinál olyan flörtölés féleséget... megbeszéltük,hogy pasi miatt nem fogunk összeveszni soha,szóval ez nem probléma.Csak hogy facebookon alig van fent,ott is csak néha,akkor is barátnőmnek ír vissza,szerintem azért,mert őt ugye már régebb óta ismeri.Mongyuk nekem is csak egyszer írt,kihívott minket,de ez mindegy.. Mindig csak kettőnket hív ki fociedzésére,vagy hasonlókra,soha nem egyikünket.Múltkor is kihívott minket hatra,aztán kimentünk,de sehol semmi,és azóta nem is nagyon beszéltünk,mert naggyából sehol nem tudjuk elérni.Viszont mi ezt szeretnénk majd megbeszélni vele.Tesóm azt mondta,hogy az olyan srácok,akikért sok lány oda van,azoknak mindig pont azok jönnek be,akik nem nyomulnak rá.És igazából én is így vagyok vele,hogy ne vágjunk bele rögtön a közepébe,hanem először csak barát.Szerintetek hogy tudnék hozzá közelebb kerülni?Értelmes válaszokat kérnék!
2012. aug. 1. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Látom nem nagyon kapsz válaszokat. Írj privátot és segítek. :)
2012. aug. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Csak a privátba a LÉNYEGET IRD!
2012. aug. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ÉRTED?! A LÉNYEGET...CSAK A LÉNYEGET
2012. aug. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó! Már meg volt. :D
2012. aug. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
:DDD
2012. aug. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!