Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom tegnap tett egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom tegnap tett egy megjegyzést anyukámra, amit úgy érzem nem tudok neki megbocsájtani. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szó szerint idézem: "anyád nem értem mi a f*szt pattog, mikor egész nap otthon ül és nem csinál semmit, csak az adófizető szüleim pénzén élősködik..."

Anyukám önhbáján kívül kénytelen itthon lenni (megszűnt a munkahelye és épp elég nehéz ez nekünk...). Mellesleg ha anyukám nem lenne vszeg már én sem lennék, mivel apám lemondott rólam születésemkor és míg élek hálás leszek anyukámnak és nem hagyom, hogy bárki is a szájára vegye őt. Szerintetek szakítsak?


2012. aug. 2. 05:47
1 2
 1/12 Dany22 válasza:
58%
ezt a kérdést tedd fel magadnak?! szerinted aki iet mond más annyára sőt még a barátnőjr annyára az szerinted szeret teged?vad idegennek nem illik iet mondani.Döntsd el magadban,hogy megeri e neked ien srác?vagy találsz jobbat is!!Helyedben kidobnám mind a maccskát de ezt neked kell elviselni eltürni,eldönteni.Késöbb rosszabb lehet mert még durvább megjegyzés stb stb
2012. aug. 2. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én emiatt kidobnám az biztos.

29F

2012. aug. 2. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Tudni kellene az előzményeket is, hogy miért mondhatta? Anuykád tényleg "pattogott"? A barátod ideges, feszült volt? Mondunk haragunkban olyanoka, amiket később megbánunk, ez még számomra nem "válóok". Én házas vagyok, hozott már ki anyós-após a sodromból és mondtam cifrákat is. (bár nem jellemző). Igazából az a kérdés, hogy a szituációtól függően meg tudjátok-e beszélni és a barátod bocsánatot kér-e amiért úgy ítélkezik, hogy nem ismeri eléggé a helyzetet. 30/n
2012. aug. 2. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
3.as igen anyós após hozhat ki a sodrodból de ő még csak 1 kisfiú, nem házasok! Szóval modoráljuk magunkat ès szerelmûnk családját nem kéne így szidalmazni! Szerintem ø sem dolgozik csak a szûlein éløsködik! Szóval a kérdésem a kérdező felé mit mondott ez után a barátjának? Egyèbként nekem is sértő lenne, és mosoly szünetet tartanék és még 1 ilyen úgy kivágnám mint a szart!
2012. aug. 2. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%

mire mondta ezt a barátod? Kérdezd meg tőle, szerinte szép dolog-e szidni bárki anyját? És remélem, megvédted anyudat.

Ha ilyen történne, egy ideig nem találkoznék vele, és az idő eldöntené, hogy tényleg csak mérgében kicsúszott-e a száján ez a mondat vagy komolyan gondolja-e. De tepernie kellene, az biztos.

2012. aug. 2. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Hát, nem tudom... Én akkor se mondanék ilyet a páromnak, ha nagyon mérges lennék... Ezt nem lehet összehasonlítani, ők is kerülhetnek még ilyen helyzetbe... Párom tegnap megbántott, azt mondta, nem szereti, amikor anya állandóan veszekszik, ő jobban szereti a nyugalmat. Kissé felkaptam ezen a vizet, de bocsánatot kért, pedig ez nem is olyan súlyos...
2012. aug. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az egész helyzetfüggő ahogy előttem írták. Elég bunkó megjegyzés minden esetre. Rengeteg embernek nincs munkája sajnos pont azért amiért az anyukád is otthon van. A párod meg a saját érdemeire legyen büszke ne a drága szüleire ő dolgozik egyáltalán? Ha nem akkor kuss a neve fingja sincs az életről. Mond meg neki, hogy bunkó volt, megbántott és ne beszéljen így az anyukádról mert nem tudhatja mikor fog ugyan ebben a cipőben járni.
2012. aug. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti:


Ezen mit kaptad fel a vizet? Ki szereti ha valaki egyfolytában veszekszik? Szánalmas. Nem lehet már semmit mondani, mert mindenki felkapja a vizet mindenen.


Kérdező:


Te tudod. Én nem szakítanék, de elmondanám neki, hogy azért ez nem teljesen így van.

2012. aug. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 dev dam ***** válasza:
Ez egy köcsög .nem érdemel meg téged .DOBD KI !
2012. aug. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.


Kicsit kaptam fel a vizet, nem vesztünk össze rajta, csak megírtam neki, hogy nem esett jól, és ő bocsánatot kért. Az az igazság, hogy én se szeretem, amikor anya veszekszik, mert minden apróságon kiakad.

2012. aug. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!