Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ambiciózus, életvidám emberek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ambiciózus, életvidám emberek, mit tett veletek a párkapcsolat, házasság?

Figyelt kérdés

Először van barátnőm, de sokszor úgy érzem, hogy mintha egy kicsit le lennék korlátozva a szabadságomban. Nekem elég nehéz a suli és sok tervem van a későbbiekre. Szabadidőmben egy csomó dolgot szeretek csinálni. De a barátnőm más beállítottságú, más suliba jár és a sportokat sem szereti. Én sem vagyok egy sportőrült, de nagyon szeretek mozogni. Ő meg nem. Sokszor úgy érzem, hogy kezdek feszültté válni. Ő meg, ha nem foglalkozom vele, vagy elmegyek edzeni, mérges lesz rám, mert neki úgy tűnik, hogy fontosabb az edzés, mint ő. Nem tudom, hogy beszéljem meg vele. Szeretem a barátnőmet, de egyszerűen nem találom vele a közös hangot és egy csomó mindenben eltér a véleményünk. Nemsokára a nap nagy részét tanulással töltöm majd, utána meg szeretnék elmenni mozogni és tudom, hogy ebből is baj lesz meg sértődés és nem tudom, hogy értessem meg vele. Sokszor próbálok neki elmagyarázni dolgokat, az ő életével kapcsolatban, hogy szerintem mit csinál rosszul és mit kéne tennie, de ilyenkor mintha nem is érdekelné amit mondok, vagy egyszerűen idegesíteném a szövegemmel és végül úgy is azt csinál, amit akar


Mit javasoltok? Mi a véleményetek? Hogy fogadtassam el magam vele?


2012. júl. 25. 21:03
 1/9 A kérdező kommentje:
Amikor együtt vagyunk, úgy nem igazán csinálunk aktív dolgokat. Elmegyünk sétálni, meg ilyesmik szoktak lenni. Úgymond távkapcsolatban lennénk és ezért ritkábban találkozunk, de amikor tudunk, akkor van, hogy egész napra. Sokszor úgy érzem, mintha ez az egész napos dolog, mintha engem kimerítene
2012. júl. 25. 21:05
 2/9 szamóca.. ***** válasza:

úgytűnik, te nem jól választottál párt.

engem ilyen szempontból ez sosem zavart, illetve ha mégis annak csakhamar szakítás lett a vége. üljetek le, beszéljetek, csináljatok időbeosztást. amíg te mozogsz, ő menjen el és tegyen amit ő szeret.

viszont sajnos ahogy öregszem úgy egyre hisztisebbé tesz egy kapcsolat, bár ezt a párom sosem fogja észrevenni:)

2012. júl. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem másfél éve van barátnőm. Előtte olyan kis magamnak való voltam, mert szinte mindenki felé voltak kritikáim. A barátnőm volt az első olyan csaj, aki szinte minden szempontból tökéletesnek mondhatok: ugyanaz a hobbink, ugyanolyan az életfelfogásunk, még hasonló suliba is jártunk. Szóval én sokkal jobban szeretek kapcsolatban lenni,mind szingliként nyomni. Persze van olyan, amikor betelik a pohár, akkor minden szó nélkül ott hagyom, repülő módba teszem a telefonom és elmegyek valamerre autózni egyedül, de szerintem ezek a kitörések beleférnek :)

Szerintem ha ennyire különböztök az már rég szar, én ezt tartósan tuti nem bírnám, valószínüleg ott is hagynám, én.


22/F

2012. júl. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem egyszerű helyzet. De abba gondolj bele, ha most a távkapcsolatban ennyire nem tudtok összehangolódni, mi lesz veletek, ha összeköltöztök, és minden nap együtt lesztek. Értem, hogy azért szeretne veled több időt eltölteni, mert ritkán vagytok együtt, de valahogy meg kellene találjátok a kompromisszumot a programok tekintetében.
2012. júl. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen, próbálkoztam már, de nem igazán szeret semmit sem csinálni. Vagy csak nem sikerült még kihúznom belőle. Nem szereti a járműveket (biciklitől kezdve repülőig minden kilőve) (buszra meg villamosra még felszáll :D)

Tériszonya van és egy csomó mindentől fél. Mondtam neki, hogy nekem is van és ezért jó a mászás, mert attól elmúlik. Úszni sem akar, mert nem tud. Mondtam, hogy én tudok egy kicsit és megpróbálhatnánk, de nem is akar megtanulni. Zenélni akarna, de azt mondta hogy majd máskor és hogy majd én megtanítom O.O


Komolyan félek, hogy ha ez van most, mi lesz később. És sokszor úgy tűnik, hogy sértődékeny és hirtelen haragú. A gitározást még szereti, de ezen kívül szinte semmi mást.


Pedig én elég sok mindenre hajlandó vagyok. Görkori, vagy bármi ilyesmi.

Nemtom mit lehetne még. Önvédelemre sem hajlandó, mert attól is fél. Sőt azt akarja, hogy én se menjek önvédelmi edzésekre. Most kérdezzem meg, hogy menne-e velem balettozni? :D


Télleg kezdek kifogyni az ötletekből és lassan tehetetlennek érzem magam. Nem tudok mihez kezdeni. A tanulás mellett meg szükségem van kikapcsolódásra.


Azt hittem előtte, hogy más lesz, hogy eljárhatunk majd együtt ilyen helyekre és hogy segítjük meg támogatjuk egymást, de most úgy tűnik, hogy valami más helyzetbe kerültem

2012. júl. 25. 21:18
 6/9 anonim ***** válasza:

uhh. :-S én is benneragadtam egy ilyen kapcsolatba, csak én a bulizással voltam így. Ami neked a sport, az nekem egy 2 órás metál buli.

az elején még eljött velem párszor, utána már nem és én sem. beszürkült az egész és odáig fajult, hogy teljesen antiszoc lettem. szóval a kapcsolat is tönkrement, de most olyan pasim van, aki szeret mászkálni. :-)

ami nekem azonnal lejött, hogy a csajod csak a saját érdekeit nézi. ha fontos lennél neki, nem hisztizne, hogy sportolsz.

szerintem keress valaki mást, mondjuk valamelyik edzésről.

sok sikert.

2012. aug. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg,nem illetek össze. Ne hagyd, hogy visszahúzzon, mert később ezeket az időket vissza fogod sírni. Ne engedd, hogy gátat szabjon a fejlődésedben, leveledből kiderül, hogy nagyon fiatal vagy.Hidd el , meg fogod találni azt,akinél ezeket a dolgokat nem fogod érezni.Légy önmagad.Túl fiatal vagy, hogy feladd a dolgaidat.
2012. aug. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A levelemből? Tudtommal nem írtam levelet neked. Vagy a kérdésemre értetted?
2012. aug. 11. 01:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia!hol laksz?olyan vagyok mint te csak nőben!:D
2012. aug. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!