Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párotoknak hogy mondjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párotoknak hogy mondjátok el, ha nektek nem tetszik egy ruha, ami neki tetszik?

Figyelt kérdés
Nem akarom azt mondani, hogy "nekem nem tetszik", vagy "szerintem nem illik hozzád", mert ugye ő fogja hordani, és tudom milyen rossz, hogy ha egy ruhára, ami nagyon tetszik, azt mondják, hogy nem illik hozzám, vagy rossz. Vagy meg sem veszi, vagy utána nem fogja olyan boldogan hordani. De ez a semmitmondás is rossz...olyan hülyének tűnök, mint aki bizonytalan, és akkor az van, hogy "mondjam már, mondjam már".

2012. aug. 2. 10:17
 1/6 Hanariko ***** válasza:

szerintem csak őszintén!

aztán vagy bevágja a hisztit vagy elgondolkodik, és ha egy kicsit is akar neked tetszeni (mert a nők szeretnek tetszeni) akkor mást választ.

2012. aug. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Látod ilyen apró dolgokon múlik egy boldog párkapcsolat. Amikor a másik már gyáva kimondani a saját véleményét.


Továbbá nem értem, mert nem te hordod a ruhát vagy talán neked kellemetlen, hogy illető ilyen ruhában mutatkozik veled? El kéne gondolkozni, hogy neked vagy neki fontos, hogy milyen az a ruha.

2012. aug. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért ennyire nem durva a helyzet. Hogy kellemetlen vele mutatkoznom. Nem az. Annyi az egész, hogy más az ízlésünk. Én ezt is szoktam mondani, hogy "nem az én stílusom". Úgy gondolom ez finom, és érti is. De jobb lenne azt mondani néha, hogy nekem nem tetszik.
2012. aug. 2. 10:24
 4/6 A kérdező kommentje:

Ettől függetlenül, ez nagyon jó mondat!


" Látod ilyen apró dolgokon múlik egy boldog párkapcsolat. Amikor a másik már gyáva kimondani a saját véleményét. "

2012. aug. 2. 10:25
 5/6 anonim ***** válasza:

Én mindig megmondom neki, ha nem tetszik.

Pl múltkor vett egy szerintem ocsmány sárga színű pólót, de neki jól állt. "Utálom annak a pólónak a színét, de neked tök jól áll". Ezt mondtam neki

2012. aug. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem így:

-Na, milyen ez a ruha?

-Nekem nem tetszik annyira.

2012. aug. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!