Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok lány van, aki így gondolko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lány van, aki így gondolkodik?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok. van egy barátom, több, mint másfél éve. pár hónapja volt egy nagyon nehéz időszakunk. nagyon sokat veszekedtünk, és a barátom azt mondta, hogy jobb lenne, ha szakítanánk, és gondolkodik rajta, hogy megtegye-e. (végül nem történt meg, mert azt mondta, hülye volt, nagyon szeret, és nem bírná nélkülem) viszont:


amikor ezek az események voltak, néhány barátnőm tudott róla. 3 vagy 4. és mindannyian azt mondták, hogy szakítsak gyorsan, mielőtt ő szakít velem! mert hogy az mennyire rossz, hogyha a fiú dob engem, dobjam inkább én, és akkor majd ő is megtanulja.


furcsának találtam, hogy mind a 4 viszonylag közeli barátnőm ezt mondta, ezért felmerült bennem a kérdés, hogy sokan gondolkodnak e így? én ezzel nem értek egyet.


2009. júl. 18. 18:49
 1/8 anonim válasza:
84%
Szerintem ez nagyon gyerekes felfogás..
2009. júl. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Hali!Hát sok lány a barátnőire hallgat, utána meg egy életen át azon rágódik hogy "mi lett volna ha?".Szóval ha inkább saját maga döntene a saját ügyében.Tanácsot el lehet fogadni a barátoktól,de ne ők döntsenek helyetted.Amúgy meg ha megbeszéled a barátoddal a gondjaitok ami nagyon is oké,akkor még ha szakítotok is akkor is közös megegyezéssel és nincs mutogatás hogy ki-kit dobott,hanem egyszerűen nem működött a kapcsolat.

-Amúgy nem hajtanak a barátnőid a pasidra?Mert akkor érthető hogy jól jött volna egy szakítás.

-Vagy gondolkodási időben félrelép a csávó,utána meg avval takarózik hogy abban az időben külön voltatok...

Bocs ezek csak felmerülő rossz gondolataim voltak,de megtörténtek már.De ti úgyis mindent megdumáltok. :)

2009. júl. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

nagyon ovis gondolkodásra vall, hogy "jaj dobd ki mielőtt ő tesz téged lapátra"..ritka gáz hozzáállás...a gondolkodásuk felettébb gyerekes..egy kapcsolatot meg is lehet menteni, de sokan vannak, akik a könnyebb, menekülést választják. legyél büszke magadra, hogy te nem úgy gondolkodsz, mint a barátnőid ;)


20/L

2009. júl. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem, ilyesmiről nincsen szó, a barátnőimnek egy része nem is ismeri a barátomat, csak az én elmesélésemből. meg nem az a fajta, aki félrelépne, és utána ilyenekkel mentegetőzne. igazából akkor nagyon mélyponton volt, én meg nem voltam elég türelmes. de ez már megoldódott. csak tényleg nagyon meglepett ez, hogy már miért lenne ciki az ilyesmi vagy nem is tudom. ezért érdekel mások véleménye is.
2009. júl. 18. 19:15
 5/8 anonim ***** válasza:
annyira utálom, ha valaki ilyen dolgokban külső embertől kér segítséget. semmi tapasztalata nem lehet, csak magadra hallgass!
2009. júl. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem is hallgattam rájuk:) csak látták, hogy rossz kedvem van, megkérdezték miért, én elmondtam. igazából nem kértem tanácsot, véleményt mondtak. tudtam, mit kell tennem.
2009. júl. 18. 19:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Ebben csak te döntesz, nekik mi közük a magánéletedhez?
2009. júl. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ismétlem: a dolog már rág megoldódott, és nem tanácsot kértem tőlük. egyel fentebb már leírtam. de a kérdés egyébként sem ez volt. kíváncsi voltam, más lányok is így gondolkodnak e.
2009. júl. 18. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!