Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van 1 lány és csak 1 hete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 lány és csak 1 hete ismerkedtünk meg facen de teljesen hasonlítunk eggymásra belső értékileg úgyan az a céljai mint nekem ugyan úgy gondolkodik mint én a (többit a kiegészítésben olvassátok) mit gondoltok?

Figyelt kérdés
és egyre jobban kedvelem és félek hogy lesz 1 pont mikor már bele szeretek és nem lessz vissza út a probléma az hogy nem látot meg elég messze lakunk ehymástól! Szval mi a véleményetek?
2011. aug. 12. 00:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Millió ilyen nő létezik. Attol függ mennyi idős vagy. Ha fiatal akkor ne foglalkozz vele. Ha idősebb, monjuk 20-23 és van kocsid, meg önálló kereseted, akkor foglalkozhatsz vele. Amúgy facen nem gyakran derülnek ki a fontosabb dolgok vele kapcoslatban. Lehet, hogy csak a jót mutatja. Meg kellene ismerned személyesen.
2011. aug. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy semmiképp se neten jöjjetek össze! Keress élőben egy csajt a közeledben és nem fogsz bele szeretni. Am. vigyázz az ilyennel, engem nemrég átvert egy ilyen. :(
2011. aug. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem tom elég rndesnek tünik és szüz még ahogy én is tom én nekem ciki de ez van am 20 leszek aútom nincs mert tanúlok! de rendes a csaj és kedves bár ki túdja hogy mien!!!
2011. aug. 12. 00:50
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ha neki is ilyen sz@r a helyesírása akkor áldásom rátok.
2011. aug. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szerintem ez egy hülyeség facen bárkivel elbeszélgetek én is és mégsem gondolok többet a dologba, élőben 15 perc többet ér mint 3óra facebookon!
2011. aug. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ez igaz de ha 1x olyan messze lakik én meg dák vagyok én ezért is tettem fel a kérdést nem akarok többet gondolni mint ami mert nem látott még és más interneten de ha annyira szimpatikus hogy ha nem lenne tartásom bele szerettem volna amúgy a helyes írásommal nincs semmi gond csak rövidítek meg néha félre ütöm a billentyűzetet!!!
2011. aug. 12. 01:17
 7/9 anonim válasza:
Itt a nyár találkozz vele!! Mikor ha nem most? meg ez hogy messze lakik iszonyat szar kifogás meg az is hogy diák vagy ha érdekel ülj vonatra buszra vitesd el magad kocsival akárhogy is de találkozz vele!
2011. aug. 12. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Közös tulajdonság alatt azt érted, hogy ő se járt még magyarórán?
2011. aug. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem de bunkónak se kéne lenni amúgy meg benne van a kérdésben!!!!!!!!!!! a többi normálisnak meg nagyon megköszönöm!!
2011. aug. 12. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!