Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2. évfordulóra ajándék ötletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2. évfordulóra ajándék ötletek férfinak?

Figyelt kérdés

A párom 22 éves, motor és autó rajongó. Mindent szeret ami cross, ralli, quad. Tehát mondhatni extrémebb típus.


Mindössze 4000 Ft-m van, és eddig még nem is gondolkoztam el azon hogy mit kéne adni neki. Mit adhatnék ami személyes és nem kerül nagy összegbe? Minden tippet ötletet szívesen veszek.


a "vegyél szexi fehérneműt és lepd meg" azt kérlek ne mondjátok mert szex terén sokszor meglepjük egymást ilyesmivel, szóval valami olyan kell amire ránéz és tudja hogy ezt tőlem kapta.


Tudok festeni, rajzolni, de mivel húsvétra egy hatalmas festményt kapott tőlem amin az autója van, ezért most ilyen jellegű ajándék is kilőve.. :(


Az a gond hogy csak nagyban tudok gondolkozni, csupa olyan ötlet jut csak eszembe, pedig valami kisebb dolog kéne ami nem kerül sokba.


24/l



2012. aug. 3. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

Vacsora, fürdő, film, lenyeled.

És mindegyiket te intézed.

Szerintem ez egy 10 pontos ötlet.

2012. aug. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Várd haza egy finom, különleges vacsorával, desszertnek csinálj egy süteményt, formázz rá szívecskét.

Nem kell túllihegni a dolgot.

2012. aug. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A szüleinél lakunk, nem tudnánk ilyesmit zavarás nélkül megoldani. másik meg hogy szokott kapni hétköznapokban is vacsi-->fürdetés kényeztetés-->film-->oráliskényeztetés


szóval nem kell ahhoz különleges alkalom hogy ilyet kapjon. tárgyat szeretnék amire emlékszik majd ha ránéz.

2012. aug. 3. 12:39
 4/8 anonim ***** válasza:
33%

Sose értem az ilyen kérdéseket...

Ha nem valami sablonos, közhelyes dolgot szeretnél hallani, akkor miért tőlünk kérdezed? Szerinted, ha te 2 év után sem ismered annyira a párod, hogy TE ki tudj neki találni valami személyes ajándékot, aminek majd örülne, akkor mi, akik egyáltalán nem ismerjük a pasidat, majd tudjuk, hogy esetleg szeretne egy márkás pénztárcát, vagy egy aláírt lapot a kedvenc focistájától, vagy mi?

Ha személyeset akarsz, akkor a saját agyadban turkálj, ha nem jut eszedbe semmi, akkor törődj bele, hogy az itteniek, csak "személytelen", sablonos dolgokat tudnak ajánlani...


És továbbra sem az a legemlékezetesebb ajándék, ami kézzelfogható.

Amúgy ha esetleg nem sablon példát akarsz, én pl barátomnak 2 éves évfordulónkra vennék vagy egy tokot a telefonjához, vagy hígítót a modelljeihez, esetleg festékeket vagy ecsetet, de még az is lehet, hogy a kedvenc társasjátéka kiegészítőjét, egy axe dezodorral.

Ezekhez meg sem kell erőltetnem az agyam, pedig csak másfél éve járunk, és biztosan tudom, hogy örülne neki...

Ha rászánnék egy öt percet, sokkal kreatívabbat is kitalálnék...

21L

2012. aug. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ezek nem valami kreatívak ne haragudj... Természetesen nekem is vannak hasonló ötleteim, nem is azért írtam ki a kérdést mert nem jut semmi az eszembe, hanem mert én sokkal inkább kreatívat, szeretnék, amiben van valami kis plusz.


Olyan válasz érdekel amit kreatív emberek írnak. nem olyan amit kiéhezett kisfiúk, hogy "sz.pd le!"


És kedves utolsó mielőtt nagylányosan kioktatnál itt bárkit is, előbb értelmezd a mondatokat amit a kérdés alatt kiírtam.

2012. aug. 3. 12:50
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

figyelj oda,hogy nem-e mond valamit, hogy hűű az de jó lenne,de ő annyit nem ad ki rá...

Én a párom névnapjára mondjuk borotva pengét vettem...

Ez úgy jött,hogy mikor mentünk a boltba nézte,hogy az olyan jó lenne a borotvájához,amit egy másik alkalommal is tőlem kapott,de ő 5000Ft-ot nem ad ki pengére.ezért azt megvettem neki névnapjára én... :)

Csak figyelj oda hátha ad valami ötletet ő maga...

nem nagy dolog amit vettem,de tudtam,hogy szeretne olyat és magának nem fogja megvenni úgysem.És örült is neki :))

2012. aug. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
FERRARI pezsgő :-) Ferrari színben, azaz Brut mondjuk: www.premiumital.hu Ajánlom :-)) Játszhat vele pezsgőlocsolást a fiúkkal, vagy megbolondíthatod eperrel és tejszínhabbal othon :-)
2012. aug. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Szerintem az, hoyg nem ismeri elég kemény kifejezés.... Én 4 éve vagyok együtt párommal és mivel nincs sok pénzem így nekem is el kell gondolkodnom rajta mit vegyek. Jó rendben hátsó felni, üléscső meg ilyenek, de ezek nem a pár ezres kategóriába tartoznak.
2013. dec. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!