Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megéri ha problémás a csaj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri ha problémás a csaj?

Figyelt kérdés
Van egy szomszéd lány teljesen belém van zúgva szerelmes sms-ek, meg próbál állandóan a nyakamon lenni. Igazából helyes lány csak elég problémás családi élete van emellett sokat beszél és még a régi faszija is terrorizálja. Szóval nem éppen tudnám elképzelni mellettem hosszabb távra. Viszont egy utcában lakunk egy szórakozóhelyre járunk majdnem egy haveri kör van nem akarom hogy sértődés legyen. Külsőre kivánatos ergo tudom bunkóság "arra" jó lenne de hosszabb ideig nem bírom elviselni a jelenlétét. Mi legyen?

2012. aug. 3. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem egy próbát megér. Sose fogod megtudni hogy milyen lett volna járni vele ha meg se próbálod.aztán meg kidobhatod ha nem felel meg.
2012. aug. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem találsz megfelelőbbet.

Rövid távra meg minek? Nem ér annyit, hogy utána üldözzön, s a családja beléd kössön.

2012. aug. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!