Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, pasitok szüleinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, pasitok szüleinek bemutatkozása?

Figyelt kérdés
kézfogás, vagy puszi esetleg semmi? teljes név vagy keresztnév csak, vagy mitől függ? nagyon bevagyok parázva SEGÍTSETEK:SS:D.
2012. aug. 4. 07:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kézfogással teljes név...én nem puszilódznék amíg ők nem kezdik, mert pl én utálom a puszilkódzást, főleg idegenekkel, (mert miért puszilgassak idegeneket? ) és lehet hogy ők sem szeretik.
2012. aug. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne parázz. Kézfogás, teljes név és a puszi attól függ, hogy milyenek a szülei. A barátom anyukája annyira közvetlen, hogy egyből adott 2 puszit. Én nem gondolnám teljesen idegennek a párom szüleit, mert ugye ha komolyabb a kapcsolat ők is családtagként fognak rám nézni. Illetve olyan emberekről van szó akik nagy valószínűséggel a páromnak fontosak.
2012. aug. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én amikor először voltam náluk, bemutatkoztak mind a ketten teljes névvel, a következő mondatuk az volt, hogy tegeződjünk :) akkor 17 voltam "csak"...:)


L22

2012. aug. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

bocsi félreértelmeztem :D


én csak a keresztnevem mondtam, és Ők rögtök puszival fogadtak és utána jött az Ő bemutatkozásuk meg a tegeződés :)

2012. aug. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
neem, az én kérdésem nem jó.. így utólag rájöttem:D de köszi a válaszokat mindenkinek:))
2012. aug. 4. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!