Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy távkapcsolat hosszútávon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy távkapcsolat hosszútávon is kibírható?

Figyelt kérdés

A barátom kinn él Amerikába és max. 5 év múlva tudnánk együtt lenni. Nekem ez fura mert még soha ne volt ilyen kapcsolatom. És kicsit félek. Annyira hiányzik már most is :/ Nem tudom kibírok e 5 évet.


Nektek mi a tapasztalatok? Mit gondoltok a távkapcsolatokról?



2012. aug. 4. 10:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kilehet,csak lépj kapcsolatba az MSN ,vagy a skype szolgáltatóval,utána elérhető legyél vele,és megy a chat , és kész a hosszútávú kapcsolat. :)
2012. aug. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
5év??? Lehetetlen...
2012. aug. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igen skype-olunk sokat... de ez mégsem ugyanaz :/ Bár most egy hónapot ki kell bírnunk skype nélkül. és 2. miért lehetetlen? Szerinted meddig működnek ezek a kapcsolatok?
2012. aug. 4. 11:30
 4/15 anonim ***** válasza:
Miért nem tudtok 5 évig találkozni? évente legalább egyszer nem tudna valamelyikőtök odautazni? Szerintem sem működik 5 évig egy távkapcsolat. max egy évet bírnék ki de többet biztos nem. Számomra azért elképzelhetetlen, mert én nem brok sokáig meglenni testi kontaktus nélkül ölelés, simogatás, maszírozás, csók, SZEX stb...
2012. aug. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Attól is függ, hogy mennyi idősek vagytok. Ha még a fiatalkorotokat járjátok, akkor szinte lehetetlen. Az embernek szüksége van egy-egy jó bulira, amin bármi megtörténhet...

Én sosem bírnám így, nekem szükségem van a srác érintésére, közvetlen ittlétére és arra, hogy tudjam kb. követni mit csinál.

Ha neked nem is lenne ez fárasztó, szerintem neki (mivel fiú) egy idő után az lesz. Nehezebben bírják nők nélkül.

Az egyik barátnőmnek ez így 1 évig működött, de közben nem voltak hűségesek egymáshoz...

2012. aug. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Kb 3-4 évet éltem távkapcsolatokban. Tönkre vágott lelkileg. Többé soha! :)
2012. aug. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hát eléggé fiatalok vagyunk. És ezért is nem nagyon tudnánk találkozni. Ha nekem meg kéne saccolnom, hogy meddig bírom ki nélküle hát őszintén szólva fogalmam sincs. Legszívesebben már most vele lennék. De én ezt akarom! Folyton rá gondolok, nem is tudok anélkül elaludni, hogy nem gondolok arra, hogy milyen jó lenne ha...De tisztában vagyok vele, hogy ez nagyon nehéz lesz, és lehet hogy nem fogjuk bírni... de én mindent megteszek, ha ezt ő is akarja. :)
2012. aug. 4. 11:55
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát nekünk eltelt eddig 1/5 hónap és már most full depis vagyok. És nagyon tisztellek a kitartásodért utolsó! :)
2012. aug. 4. 11:56
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez a nagy szerelem könnyen elhalványul, ha nem találkoztok.

Persze, most lehet akármit mondani, aztán majd idővel...

meglátod, de én nem mennék bele.

2012. aug. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.


Ha soha nem találkoztok akkor kevés a netes beszélgetés és ilyenek. Egy idő után szép lassan mindkettőtöknek elfog múlni. Vagy talál az egyik v mindkettőtök időközben másikat.

2012. aug. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!