Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom és exei. Ajánlanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom és exei. Ajánlanátok könyvet, mely segítene megérteni és kezelni a helyzetet?

Figyelt kérdés

Nem értem, hogy miért kell egy szakítás után is szoros kapcsolatban maradni a hajdani pároddal, főleg ha egy másik kapcsolatban élsz azóta.

Szeretném megérteni az ő oldalát is.

Köszönöm a válaszokat! :)



2012. jún. 29. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy van erről könyv. Lényeg a lényeg, hogy van akinek a szerelme egyben a barátja is volt, és nem akar elveszteni egy barátot. Másoknál nehéz a közös dolgoktól elszakadni. Megint másoknál nem volt olyan mély a kapcsolat, hogy igazából érzelmileg megterhelő legyen utólag kapcsolatot tartani.
2012. jún. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy erről van könyv, de nekem sikerült leszűrni a tanulságot, azt hiszem legalábbis.


Két évig jártam az egyik legjobb barátommal. Évekkel ezelőtt szakítottunk, mert a szerelem a legelejétől kezdve hiányzott, mindkettőnknek elég volt úgy a kapcsolat, nagyon jókat beszélgettünk, ismertük a másikat, sosem veszekedtünk, a szex is jó volt. Csak nem voltunk szerelmesek.


Azóta már vőlegényem van, aki nagyon jól tudja, hogy együtt voltunk, mindent elmondtam neki arról a kapcsolatról, sosem volt féltékeny, sőt jóban vannak egymással.


Hiszek abban, hogy létezik barátság fiú és lány között. Abban viszont nem, hogy két szerelmes szakítás után jó barát maradhat.

2012. jún. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!