Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomnak nem tetszik hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak nem tetszik hogy nagy a szőr a puncimon, szex közbe zavarja. Leborotváljam?

Figyelt kérdés
2012. aug. 5. 09:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha mi azt mondjuk borotváld le,akkor le fogod?Ha a pasid mondja nem?Érdekes egy jelenség vagy :)
2012. aug. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem borotváld le - az ő farkát, meg a s.ggét gyantázd le, és párnap fészkelődés után lehet, hogy meggondolja majd magát!
2012. aug. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha Te nem akarod, akkor ne borotváld a puncidat. Ha a barátod igazán szeretne, akkor olyannak fogadná el a puncid, amilyen! Egyébként én is fiú vagyok, és nekem nem számít, hogy szőrös-e egy lány puncija vagy csupasz. Ha szeretek egy lányt, akkor ez nem számít!
2012. aug. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Utolsó, had fordítsam le amit mondtál. Még nem, vagy olyan régen szexeltem, hogy nem tudom, vagy már nem is emlékszem milyen kellemetlen a számból percenként kiszedni a szőröket, ami a lánynak sem jó, mert frusztráló és kiesik a ritmusból. Szóval így osszatok tanácsot. Annak legyen véleménye, aki aktív nemi életet él.

Én azt ajánlom kérdező nyírd rövidre, az nem fájdalmas, ha nő, és nem is lesz rossz a férfinak sem orál közben. Ha megtetszik le is borotválhatod, de inkább a gyanta ajánlott, tovább tart.

2012. aug. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!