Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem ennek a csajnak vagy mi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem ennek a csajnak vagy mi?

Figyelt kérdés

Nekem ő nagyon tetszik, és úgy érzem én is neki. Mindig néz engem, meg párszor a közelembe ült, viszont megtudtam h barátja van, így nekem nem téma a csaj.

Most bejövök neki vagy mi?


Nem nagyképűségből, de sokkal jobban illenék hozzá mint a palija, de végül is ez mind1 nálam nem téma a csaj így h palija van.



2012. máj. 6. 20:06
1 2
 1/17 anonim válasza:
Hát szerintem bejösz neki .legalábbis én akkor csinálnék ilyen dolgokat..de az a legjobb ha megkérdezed tőle..:-)
2012. máj. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

engem bámult egy a menzán mint aki meg akarna KÚRNI úgy nézett folyamatosan, odamentem hozzá de nem kívánatos voltam :D 0 érdeklődésjel.

f18

2012. máj. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

mivel hapsija van így nem érdekel hogy érez.

Amúgy valamiért azt érzem h ő az igazi, ezért érdekel h bejövök-e neki vagy sem.

Amúgy mondom tárgytalan mert hapija van.

2012. máj. 6. 20:35
 4/17 anonim válasza:
Ha úgy érzed h ő az igazi, de hapsija van ezért tárgytalan, akkor döntsd el h most érdekel a csaj vagy sem ? ha igen, akkor puhatold ki h bejösz-e neki, ha meg nem, akk meg nem mindegy h van-e pasija vagy sem?
2012. máj. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

nem akarok tőle semmit, de mégis úgy érzem ő az igazi.

Én olyan csajjal nem kezdek akinek van palija...

2012. máj. 7. 16:11
 6/17 anonim ***** válasza:

Csak nekem furcsa, h folyton ellentéteket hajtogatsz: nekem nem pálya -de jobban illek hozzá

nem érdekel hogy érez-ő az igazi


ezt nem azért csinálod véletlenül mert nem akarsz pofára esni??

egy jó tanács beszéld meg vele négyszemközt!

mi annyiból nem fogjuk tudni, h melléd ült kétszer

ha érzel valami vibrálást az nagy valószínűséggel azért van mert te is tetszel neki.de ha ilyen konfliktuskerülő kis papucsállatka vagy ne csodáld ha nem fog elájulni a vallomásodtól biztos nem véletlenül van együtt azzal a fiúval(de persze az is lehet , h a végét járják).

Mindegy ha csak ülsz a babérjaidon sosem fog kiderülni.Néha jobb kockáztatni .

Tudod, aki mer az nyer!

mindenesetre ha elszánod magad sok sikert!!:)

2012. máj. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Ellentmondás?

Inkább úgy fogalmaznék h érzelmek elfolytása vagy mittudomén.


Nem fogok vele kezdeni mert palija van, viszont attól még érezhetem úgy h ő az igazi.

Olyan furcsa érzésem van főleg mikor a közelemben van, meg szinte 100%-ig érzem h bejövök neki.

Na meg mindig oda-oda pillant ahol vagyok.

Én nem fogok senki közé sem állni, ha van barátja van, én nem fogok kikezdeni vele. Abban szinte 100%-ig biztos vagyok most már h bejövök neki, de mint mondtam nem kezdek ki vele mert palija van.

Amúgy engem nem tudna meglepni, ide értem a pofáraesést is, meg a negatív pozitív csalódást.


Legyenek boldogok, én nem fogok közéjük állni, és ez most nem berezelés, csak ha palija van palija van, meg nekem sem esne jól ha valaki az én barátnőm(most nincs) körül legyeskedne.


Ami a külsőt illeti valóban jobban illenék hozzá, sőt még belsőre is hasonló.

2012. máj. 7. 18:12
 8/17 anonim ***** válasza:
53%
Nekem is van barátom de tetszik egy másik fiú. Mivel még nem tudom biztosan hogy ő járna e velem, addig nem szakítok. Szerintem adj neki valami konkrét jelet, vagy beszélj vele, hívd el fagyizni. Amugy hány éves vagy?
2012. máj. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ja én is sokszor bámulom a srácot, akaratlanul hidd el :D
2012. máj. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje vannak együtt? az is számít. utolsó 2 voltam
2012. máj. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!