Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy hülye kérdés de remélem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hülye kérdés de remélem minél többen alkottok véleményt erről mert tanácstalan vagyok!?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy volt volt egy 3éves kapcsolatom pasi dobott könyörögtem vagy 4-5 napig neki smsekkel zaklattam végén már visszase ìrt nagyon bunkó volt stb.azóta 2hét telt el nem beszélünk.ma van a szülinapom.erre kaptam egy ilyen üzit "Boldog szulinapot!" szerintetek irjak vissza?semmi mosolygófej semmi ékezet nem volt...vagy ne is reagáljak?ti mit gondolnátok ha nem írnéka vissza? Vagy mit írjak cagy ne?:/
2012. aug. 5. 19:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Annyit írj, hogy köszönöm, minden mosoly nélkül.
2012. aug. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kösz-t írjál azt csá.. Ne beszélj többet vele (ha neki is lesz szülinapja azért te is írj rá röviden).
2012. aug. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Ne írj neki vissza! Ha csak úgy elküldte, még ékezetre sem volt "ideje" akkor ne. Lehet élvezi hogy tepersz utána, ezért csinálta

Nem érdemel meg téged!

2012. aug. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ja és Boldog Szülinapot!!!!

bocsi

2012. aug. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

írd vissza ezt: köszönöm


de így, semmi mosolygás ne legyen, csak ez a szó

2012. aug. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

h.lye vagy? kidobott és nyalod a s.ggét? legyen már benned egy kis önbecsülés.

ne írj neki vissza.

2012. aug. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ha másoknak nem írtál vissza, akkor ne. Ha meg másoknak is visszaírtál, akkor igen, de ugyanazt írd mint a többieknek.

De ez az én véleményem.

(Csak úgy, mint az, hogy "ami nem megy azt nem kell erőltetni", ugyanis, ha egyszer szakítottatok, akkor máskor se lesz másképp.)

2012. aug. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

hát nyilván nem azért írta mert bármit is akarna(az előzményekből ítélve), szimplán udvariasságból. hát írsz rá annyit h kösz vagy köszi abbol sem lehet gond, de visszairni se fontos ha kidobott és bunkó vt veled.


egyébként boldog szülinapot:D

2012. aug. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy ne írjon vissza?? Meg, hogy "önbecsülés" basszus... Attól még egy "köszönöm" belefér, nem?

Ő is vette a fáradságot, hogy írta neki, hogy "Boldog szülinapot"... és ez már azt jelentené, hogy azt várja, hogy teperjen?? XD menjetek már :D

2012. aug. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ne írj vissza. Minek?

Boldog szülinapot! Nélküle :-)

2012. aug. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!